(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - CASUAL MAXI - 1,8 l - Ø 20 cm - στοιβαζόμενο - λευκό
Ύψος: 90mm
SKU 83704#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 84,48 €
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - CASUAL MAXI - 1,8 l - Ø 20 cm - στοιβαζόμενο - λευκό
Αξιολογήστε τώρα
SKU 83704#6
Ύψος: 90mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 84,48 €
Αξεσουάρ (9)
Περιγραφή
Πολλαπλών χρήσεων μπολ από ανθεκτικό μελαμίνη
Αυτά τα μπολ από τη σειρά CASUAL MAXI εντυπωσιάζουν με τον όγκο τους 1,8 λίτρα, που προσφέρει αρκετό χώρο για ποικίλα πιάτα. Κατασκευασμένα από υψηλής ποιότητας μελαμίνη, είναι ιδιαίτερα ανθεκτικά και μακράς διάρκειας, καθιστώντας τα ιδανικά για καθημερινή χρήση. Ο απλός λευκός σχεδιασμός και η διάμετρος των 200 mm εξασφαλίζουν μια κομψή και πρακτική λύση σε κάθε χώρο εστίασης ή συλλογικής τροφοδοσίας. Επιπλέον, τα μπολ είναι στοιβαζόμενα, επιτρέποντας εξοικονόμηση χώρου κατά την αποθήκευση.Ιδανικά για επαγγελματική χρήση
Χάρη στην αντοχή στο πλυντήριο πιάτων, αυτά τα μπολ καθαρίζονται γρήγορα και υγιεινά, διευκολύνοντας την καθημερινή εργασία. Είναι ιδανικά για την παρουσίαση και το σέρβις σούπας, σαλατών ή συνοδευτικών πιάτων. Ο συνδυασμός ανθεκτικού υλικού και πρακτικού σχεδιασμού τα καθιστά αξιόπιστους συνεργάτες σε καντίνες, εστιατόρια και επιχειρήσεις catering. Έτσι, αυτά τα μπολ προσφέρουν μια αποδοτική και ελκυστική λύση για ποικίλες γαστρονομικές απαιτήσεις.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 200 mm |
|---|---|
| Βάθος | 200 mm |
| Ύψος | 90 mm |
Λεπτομέρειες
| Υλικό | Μελαμίνη |
|---|---|
| Διάμετρος | 200 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χωρητικότητα | 1,80 l |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 0,36 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,36 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 106,99 €*





