(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - CASUAL MAXI - 0,5 l - Ø 140 mm - μαύρο
Ύψος: 65mm
SKU 83701#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 53,54 €
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - CASUAL MAXI - 0,5 l - Ø 140 mm - μαύρο
Αξιολογήστε τώρα
SKU 83701#6
Ύψος: 65mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 53,54 €
Αξεσουάρ (9)
Περιγραφή
Πρακτικά μπολ από ανθεκτικό μελαμίνη
Αυτά τα μπολ από τη σειρά CASUAL MAXI εντυπωσιάζουν με το υλικό τους από μελαμίνη, το οποίο είναι ιδιαίτερα ανθεκτικό και μακράς διαρκείας. Με χωρητικότητα 0,5 λίτρων και διάμετρο 140 mm, προσφέρουν αρκετό χώρο για ποικίλα πιάτα. Τα μπολ είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, καθιστώντας τον καθαρισμό εύκολο και γρήγορο. Επιπλέον, είναι στοιβαζόμενα, επιτρέποντας αποθήκευση που εξοικονομεί χώρο και διατηρεί τον χώρο εργασίας τακτοποιημένο.Πολλαπλές χρήσεις για επαγγελματική χρήση
Αυτά τα μπολ είναι ιδανικά για χρήση στη γαστρονομία, καντίνες ή επιχειρήσεις catering, όπου απαιτούνται λειτουργικότητα και ανθεκτικότητα. Είναι τέλεια για να σερβίρετε σούπες, σαλάτες ή επιδόρπια με ελκυστικό τρόπο. Με τον απλό μαύρο σχεδιασμό τους, εντάσσονται αρμονικά σε διάφορα τραπεζοκαθίσματα και προσφέρουν ταυτόχρονα μια πρακτική λύση για καθημερινή χρήση.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 140 mm |
|---|---|
| Βάθος | 140 mm |
| Ύψος | 65 mm |
Λεπτομέρειες
| Υλικό | Μελαμίνη |
|---|---|
| Διάμετρος | 140 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Χωρητικότητα | 0,50 l |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 0,15 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,15 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 61,99 €*






