(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - CASUAL MAXI - 0,25 l - Ø 120 mm - μαύρο
Ύψος: 55mm
SKU 83699#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 49,97 €
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - CASUAL MAXI - 0,25 l - Ø 120 mm - μαύρο
Αξιολογήστε τώρα
SKU 83699#6
Ύψος: 55mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 49,97 €
Αξεσουάρ (9)
Περιγραφή
Πρακτικά μπολ από ανθεκτικό μελαμίνη
Αυτά τα μπολ είναι κατασκευασμένα από υψηλής ποιότητας μελαμίνη, που τα καθιστά ιδιαίτερα ανθεκτικά και μακράς διάρκειας. Με χωρητικότητα 0,25 λίτρα και διάμετρο 120 mm, προσφέρουν το ιδανικό μέγεθος για πολυάριθμες χρήσεις. Το μαύρο χρώμα δίνει στα μπολ ένα μοντέρνο και διαχρονικό σχέδιο, που εντάσσεται εύκολα σε διάφορα τραπεζοκαθίσματα. Επιπλέον, τα μπολ είναι στοιβαζόμενα, επιτρέποντας εξοικονόμηση χώρου στην αποθήκευση, και είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, καθιστώντας τον καθαρισμό ιδιαίτερα απλό και γρήγορο.Πολλαπλή χρήση για τη γαστρονομία και το catering
Αυτά τα μπολ είναι ιδανικά για χρήση στη γαστρονομία, το catering ή σε συλλογικές υπηρεσίες σίτισης. Είναι τέλεια για την ελκυστική παρουσίαση ορεκτικών, σνακ ή επιδορπίων. Χάρη στη λειτουργική τους διάσταση και την ανθεκτική κατασκευή, είναι επίσης κατάλληλα για καθημερινή χρήση. Με την δυνατότητα στοιβασίας και τον εύκολο καθαρισμό, αποτελούν την ιδανική επιλογή για επαγγελματική χρήση όπου απαιτούνται αποδοτικότητα και λειτουργικότητα.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 120 mm |
|---|---|
| Βάθος | 120 mm |
| Ύψος | 55 mm |
Λεπτομέρειες
| Υλικό | Μελαμίνη |
|---|---|
| Διάμετρος | 120 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Χωρητικότητα | 0,25 l |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 0,10 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,10 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 52,99 €*






