(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - CASUAL MAXI - 0,15 l - Ø 105 mm - στοιβαζόμενο - μαύρο
Ύψος: 45mm
SKU 83697#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 45,21 €
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - CASUAL MAXI - 0,15 l - Ø 105 mm - στοιβαζόμενο - μαύρο
Αξιολογήστε τώρα
SKU 83697#6
Ύψος: 45mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 45,21 €
Αξεσουάρ (9)
Περιγραφή
Ανθεκτικά και πρακτικά μπολ από μελαμίνη
Αυτά τα μπολ είναι κατασκευασμένα από υψηλής ποιότητας μελαμίνη, που τα καθιστά ιδιαίτερα ανθεκτικά και μακράς διάρκειας. Με χωρητικότητα 0,15 λίτρα και διάμετρο 105 mm, είναι ιδανικά για μικρότερες μερίδες. Ο απλός, μαύρος σχεδιασμός της σειράς CASUAL MAXI ενσωματώνεται αρμονικά σε διάφορα τραπεζοκαθίσματα. Επιπλέον, τα μπολ είναι στοιβαζόμενα, επιτρέποντας εξοικονόμηση χώρου στην αποθήκευση, και είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, καθιστώντας τον καθαρισμό εύκολο και γρήγορο.Πολλαπλές χρήσεις για τη γαστρονομία και το catering
Αυτά τα μπολ είναι ιδανικά για χρήση στη γαστρονομία, το catering ή σε μονάδες μαζικής εστίασης. Κατάλληλα για την παρουσίαση συνοδευτικών, ντιπ, σαλτσών ή μικρών σνακ. Χάρη στο ανθεκτικό υλικό τους, είναι επίσης ιδανικά για καθημερινή χρήση σε απαιτητικά περιβάλλοντα. Η στοιβαζόμενη σχεδίαση επιτρέπει τη μεταφορά και αποθήκευση πολλαπλών μπολ με αποδοτικό τρόπο, διευκολύνοντας σημαντικά τη ροή εργασίας στην κουζίνα.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 105 mm |
|---|---|
| Βάθος | 105 mm |
| Ύψος | 45 mm |
Λεπτομέρειες
| Υλικό | Μελαμίνη |
|---|---|
| Διάμετρος | 105 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Χωρητικότητα | 0,15 l |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 0,07 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,07 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 48,99 €*






