(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - CASUAL MAXI - 0,15 l - Ø 105 mm - στοιβαζόμενο - λευκό
Ύψος: 45mm
SKU 83696#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 45,21 €
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - CASUAL MAXI - 0,15 l - Ø 105 mm - στοιβαζόμενο - λευκό
Αξιολογήστε τώρα
SKU 83696#6
Ύψος: 45mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 45,21 €
Αξεσουάρ (9)
Περιγραφή
Πρακτικά μπολ από ανθεκτικό μελαμίνη
Αυτά τα μπολ είναι κατασκευασμένα από υψηλής ποιότητας μελαμίνη, καθιστώντας τα ιδιαίτερα ανθεκτικά και μακράς διάρκειας. Με χωρητικότητα 0,15 λίτρα και διάμετρο 105 mm, προσφέρουν το ιδανικό μέγεθος για μικρές μερίδες ή συνοδευτικά πιάτα. Τα μπολ είναι κατάλληλα για πλύσιμο στο πλυντήριο πιάτων, καθιστώντας τον καθαρισμό εύκολο και γρήγορο. Επιπλέον, είναι στοιβαζόμενα, επιτρέποντας αποθήκευση που εξοικονομεί χώρο και οργανώνει ιδανικά τον χώρο εργασίας.Πολυλειτουργική χρήση για τη γαστρονομία και το catering
Αυτά τα μπολ είναι ιδανικά για χρήση στη γαστρονομία, το catering ή σε συλλογικές παροχές τροφίμων. Είτε για σνακ, ντιπ είτε μικρά επιδόρπια – είναι τέλεια για να σερβίρετε φαγητά με ελκυστικό και λειτουργικό τρόπο. Με το ουδέτερο λευκό χρώμα τους, εντάσσονται αρμονικά σε διάφορα τραπεζοκαθίσματα και υπογραμμίζουν μια επαγγελματική παρουσίαση. Ο συνδυασμός ανθεκτικότητας και πρακτικού σχεδιασμού τους καθιστά αξιόπιστο σύμμαχο στην καθημερινή χρήση.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 105 mm |
|---|---|
| Βάθος | 105 mm |
| Ύψος | 45 mm |
Λεπτομέρειες
| Υλικό | Μελαμίνη |
|---|---|
| Διάμετρος | 105 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χωρητικότητα | 0,15 l |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 0,07 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,07 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 50,99 €*








