(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - CASUAL - 130 ml - Ø 100 mm - στοιβαζόμενο - λευκό
Ύψος: 70mm
SKU 84295#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 45,21 €
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - CASUAL - 130 ml - Ø 100 mm - στοιβαζόμενο - λευκό
Αξιολογήστε τώρα
SKU 84295#6
Ύψος: 70mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 45,21 €
Αξεσουάρ (9)
Περιγραφή
Πρακτικά μπολ από μελαμίνη για πολυλειτουργική χρήση
Αυτά τα μπολ από τη σειρά CASUAL είναι κατασκευασμένα από ανθεκτική μελαμίνη, γνωστή για την αντοχή και την ανθεκτικότητά της σε σπασίματα. Με χωρητικότητα 0,13 λίτρα και διάμετρο 100 mm, έχουν ιδανικές διαστάσεις για μικρές μερίδες ή συνοδευτικά. Τα μπολ είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, γεγονός που διευκολύνει σημαντικά τον καθαρισμό, και χάρη στην στοίβαξή τους εξοικονομούν πολύτιμο χώρο αποθήκευσης.Βέλτιστη λύση για τη γαστρονομία και τον τομέα της τροφοδοσίας
Αυτά τα μπολ είναι ιδανικά για την ελκυστική και λειτουργική παρουσίαση φαγητών, είτε σε εστιατόρια, κυλικεία είτε σε εκδηλώσεις. Χάρη στο ανθεκτικό υλικό τους, είναι εξαιρετικά για καθημερινή χρήση και ιδανικά για την επαγγελματική παρουσίαση μικρών πιάτων, σνακ ή ντιπ. Το πρακτικό τους μέγεθος και ο διαχρονικός σχεδιασμός τα καθιστούν απαραίτητο εργαλείο στη σύγχρονη γαστρονομία.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 100 mm |
|---|---|
| Βάθος | 100 mm |
| Ύψος | 70 mm |
Λεπτομέρειες
| Υλικό | Μελαμίνη |
|---|---|
| Διάμετρος | 100 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χωρητικότητα | 0,13 l |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 0,09 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,09 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 48,99 €*






