(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - CANCUN - 1 l - Ø 18,5 cm - στοιβαζόμενο - καφέ/μπλε
Ύψος: 80mm
SKU 85206#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 109,47 €
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - CANCUN - 1 l - Ø 18,5 cm - στοιβαζόμενο - καφέ/μπλε
Αξιολογήστε τώρα
SKU 85206#6
Ύψος: 80mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 109,47 €
Αξεσουάρ (3)
Περιγραφή
Πολλαπλών χρήσεων μπολ από υψηλής ποιότητας μελαμίνη
Αυτά τα μπολ από τη σειρά CANCUN είναι κατασκευασμένα από ανθεκτική μελαμίνη, γνωστή για την ανθεκτικότητά της και την αντοχή της σε θραύση. Με χωρητικότητα 1 λίτρο και διάμετρο 185 mm, προσφέρουν αρκετό χώρο για ποικίλα πιάτα. Ο μοντέρνος σχεδιασμός σε καφέ και μπλε χρώμα προσφέρει ελκυστική εμφάνιση και τη δυνατότητα στοίβαξης των μπολ χωρίς να καταλαμβάνουν πολύ χώρο. Επιπλέον, είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, καθιστώντας τον καθαρισμό εύκολο και γρήγορο.Ιδανικά για επαγγελματική χρήση στη γαστρονομία
Τα μπολ είναι ιδανικά για καθημερινή χρήση σε εστιατόρια, καντίνες και επιχειρήσεις catering, καθώς η σταθερότητά τους αντέχει ακόμα και σε υψηλές απαιτήσεις. Είτε για σαλάτες, σούπες ή επιδόρπια – προσφέρουν ευέλικτες δυνατότητες χρήσης. Χάρη στη δυνατότητα στοίβαξης, αποθηκεύονται αποτελεσματικά εξοικονομώντας πολύτιμο χώρο στην κουζίνα. Ο συνδυασμός λειτουργικότητας και ελκυστικού σχεδιασμού τα καθιστά αξιόπιστο συνοδό στην καθημερινή γαστρονομική εργασία.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 185 mm |
|---|---|
| Βάθος | 185 mm |
| Ύψος | 80 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 1 l |
|---|---|
| Υλικό | Μελαμίνη |
| Χρώμα | Μπλε, καφέ |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,37 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,37 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 153,99 €*








