(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - CANCUN - 1 l - 205x205 mm - στοιβαζόμενο - καφέ/μπλε

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - CANCUN - 1 l - 205x205 mm - στοιβαζόμενο - καφέ/μπλε
Περιγραφή
Ανθεκτικά και πολυλειτουργικά μπολ από μελαμίνη
Αυτά τα μπολ από υψηλής ποιότητας μελαμίνη εντυπωσιάζουν με την ανθεκτικότητά τους και την μακροχρόνια χρήση τους. Με χωρητικότητα 1 λίτρου και διάμετρο 205 mm, έχουν ιδανικές διαστάσεις για ποικίλες εφαρμογές. Ο συνδυασμός καφέ και μπλε χρώματος προσδίδει στα μπολ ένα μοντέρνο και ελκυστικό σχέδιο. Επιπλέον, είναι στοιβαζόμενα, διευκολύνοντας την αποθήκευση εξοικονομώντας χώρο, καθιστώντας τα ιδανικά για επαγγελματική χρήση.
Πρακτική χρήση στον τομέα της γαστρονομίας και της τροφοδοσίας
Τα μπολ είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, καθιστώντας τον καθαρισμό ιδιαίτερα εύκολο και γρήγορο. Είναι εξαιρετικά για την παρουσίαση και τη μεταφορά φαγητών, είτε πρόκειται για ορεκτικά, σαλάτες ή επιδόρπια. Χάρη στο ανθεκτικό υλικό τους, είναι ιδανικά για καθημερινή χρήση σε εστιατόρια, κυλικεία ή υπηρεσίες catering, προσφέροντας μια αξιόπιστη λύση για τις απαιτητικές ανάγκες της επαγγελματικής γαστρονομίας.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 205 mm |
|---|---|
| Βάθος | 205 mm |
| Ύψος | 65 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 1 l |
|---|---|
| Υλικό | Μελαμίνη |
| Χρώμα | Μπλε, καφέ |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,37 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,37 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά








