(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - CANCUN - 1,80 l - Ø 24 cm - στοιβαζόμενο - καφέ/μπλε

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - CANCUN - 1,80 l - Ø 24 cm - στοιβαζόμενο - καφέ/μπλε
Περιγραφή
Ανθεκτικά και πολυλειτουργικά μπολ από μελαμίνη
Αυτά τα μπολ της σειράς CANCUN εντυπωσιάζουν με την ικανότητα χωρητικότητας 1,8 λίτρων, που προσφέρει αρκετό χώρο για ποικίλα πιάτα. Κατασκευασμένα από υψηλής ποιότητας μελαμίνη, είναι ιδιαίτερα ανθεκτικά και αντέχουν σε σπάσιμο. Χάρη στον καλοσχεδιασμένο διάμετρο των 240 mm, είναι ιδανικά για καθημερινή χρήση. Ο συνδυασμός καφέ και μπλε προσδίδει στα μπολ μια ελκυστική εμφάνιση, που ταιριάζει σε διάφορα γαστρονομικά περιβάλλοντα.
Πρακτικά και λειτουργικά για επαγγελματική χρήση
Τα μπολ είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, γεγονός που διευκολύνει σημαντικά τον καθαρισμό και εξοικονομεί χρόνο. Επιπλέον, είναι στοιβαζόμενα, επιτρέποντας αποθήκευση με εξοικονόμηση χώρου. Αυτά τα χαρακτηριστικά τα καθιστούν τέλεια για χρήση σε εστιατόρια, καντίνες ή επιχειρήσεις catering. Είτε για σαλάτες, συνοδευτικά ή επιδόρπια – τα μπολ προσφέρουν πολυάριθμες δυνατότητες χρήσης και υποστηρίζουν μια αποδοτική ροή εργασίας.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 240 mm |
|---|---|
| Βάθος | 240 mm |
| Ύψος | 90 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 1,80 l |
|---|---|
| Υλικό | Μελαμίνη |
| Χρώμα | Μπλε, καφέ |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,70 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,70 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά







