(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - CANCUN - 0,50 l - 150x150 mm - στοιβαζόμενο - μπλε/καφέ
Ύψος: 70mm
SKU 85205#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 70,20 €
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - CANCUN - 0,50 l - 150x150 mm - στοιβαζόμενο - μπλε/καφέ
Αξιολογήστε τώρα
SKU 85205#6
Ύψος: 70mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 70,20 €
Αξεσουάρ (3)
Περιγραφή
Πρακτικά και ανθεκτικά μπολ από μελαμίνη
Αυτά τα μπολ από τη σειρά CANCUN εντυπωσιάζουν με το ανθεκτικό υλικό μελαμίνης, που προσφέρει υψηλή αντοχή σε θραύση και εγγυάται μεγάλη διάρκεια ζωής. Με χωρητικότητα 0,5 λίτρων και διάμετρο 150 mm, είναι ιδανικά για πολυάριθμες χρήσεις. Χάρη στη δυνατότητα στοίβαξης εξοικονόμησης χώρου, η αποθήκευση και η μεταφορά γίνονται πιο εύκολες. Επιπλέον, είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, καθιστώντας τον καθαρισμό ιδιαίτερα απλό και γρήγορο.Πολυλειτουργική χρήση στη γαστρονομία και την κοινή εστίαση
Αυτά τα μπολ είναι ιδανικά για χρήση σε εστιατόρια, καντίνες ή επιχειρήσεις catering, όπου απαιτείται μια πρακτική και υγιεινή λύση. Είναι τέλεια για την παρουσίαση συνοδευτικών, σαλατών ή επιδορπίων και προσφέρουν μια ελκυστική εμφάνιση με το καφέ και μπλε σχεδιασμό τους. Ο συνδυασμός λειτουργικότητας και σχεδίου τα καθιστά μια αξιόπιστη επιλογή για τον επαγγελματικό χώρο.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 150 mm |
|---|---|
| Βάθος | 150 mm |
| Ύψος | 70 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 0,50 l |
|---|---|
| Υλικό | Μελαμίνη |
| Χρώμα | Μπλε, καφέ |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,26 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,26 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 91,99 €*








