(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - BLUE OCEAN - 3 l - Ø 30,5 cm - στοιβαζόμενο | πλυντηρίου πιάτων - λευκό/μπλε

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - BLUE OCEAN - 3 l - Ø 30,5 cm - στοιβαζόμενο | πλυντηρίου πιάτων - λευκό/μπλε
Περιγραφή
Περιγραφή προϊόντος
Αυτά τα μπολ από μελαμίνη εντυπωσιάζουν με την ανθεκτική και μακράς διάρκειας ποιότητα υλικού τους, ιδανική για καθημερινή χρήση. Με χωρητικότητα 3 λίτρα και διάμετρο 305 mm προσφέρουν αρκετό χώρο για ποικίλα πιάτα. Ο ελκυστικός σχεδιασμός σε λευκό και μπλε από τη σειρά BLUE OCEAN προσδίδει μια μοντέρνα και φρέσκια εμφάνιση. Επιπλέον, τα μπολ είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, καθιστώντας τον καθαρισμό ιδιαίτερα εύκολο και γρήγορο.
Περιοχές χρήσης και πλεονεκτήματα
Αυτά τα μπολ είναι τέλεια κατάλληλα για χρήση στη γαστρονομία, σε καντίνες ή σε τομείς catering, όπου απαιτείται τόσο λειτουργικότητα όσο και ελκυστική εμφάνιση. Χάρη στην στοίβαξή τους, τα μπολ μπορούν να αποθηκευτούν εξοικονομώντας χώρο, κάτι που αποτελεί μεγάλο πλεονέκτημα σε επαγγελματικές κουζίνες. Είναι εξαιρετικά για το σερβίρισμα σαλατών, συνοδευτικών ή σνακ και, λόγω του ανθεκτικού υλικού μελαμίνης, είναι κατάλληλα και για έντονη χρήση.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 305 mm |
|---|---|
| Βάθος | 305 mm |
| Ύψος | 90 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 3 l |
|---|---|
| Υλικό | Μελαμίνη |
| Χρώμα | Λευκό, μπλε |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,66 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,66 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά





