(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - BLUE OCEAN - 0,60 l - 150x150 mm - στοιβαζόμενο - λευκό/μπλε
Ύψος: 75mm
SKU 84677#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 70,20 €
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - BLUE OCEAN - 0,60 l - 150x150 mm - στοιβαζόμενο - λευκό/μπλε
Αξιολογήστε τώρα
SKU 84677#6
Ύψος: 75mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 70,20 €
Αξεσουάρ (1)
Περιγραφή
Ποιοτικά μπολ από μελαμίνη για πολυποίκιλη χρήση
Αυτά τα μπολ είναι κατασκευασμένα από ανθεκτική μελαμίνη, που τα καθιστά ιδιαίτερα ανθεκτικά και μακράς διάρκειας. Με χωρητικότητα 0,6 λίτρων και διάμετρο 150 mm, προσφέρουν αρκετό χώρο για ποικίλα πιάτα. Ο ελκυστικός σχεδιασμός σε λευκό και μπλε της σειράς BLUE OCEAN προσδίδει σε κάθε τραπέζι μια φρέσκια και μοντέρνα νότα. Επιπλέον, τα μπολ είναι στοίβασιμα, επιτρέποντας εξοικονόμηση χώρου στην αποθήκευση και διευκολύνοντας την καθημερινή εργασία στη γαστρονομία ή την τροφοδοσία.Ιδανική λύση για επαγγελματική χρήση
Χάρη στην καταλληλότητά τους για πλυντήριο πιάτων, τα μπολ καθαρίζονται γρήγορα και υγιεινά, καθιστώντας τη ροή εργασίας πιο αποτελεσματική. Είναι ιδανικά για χρήση σε εστιατόρια, καντίνες και επιχειρήσεις catering, όπου απαιτούνται αξιόπιστα και πρακτικά σκεύη. Είτε για ορεκτικά, επιδόρπια ή συνοδευτικά – αυτά τα μπολ καλύπτουν όλες τις απαιτήσεις σε λειτουργικότητα και σχεδιασμό στον επαγγελματικό τομέα.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 150 mm |
|---|---|
| Βάθος | 150 mm |
| Ύψος | 75 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 0,60 l |
|---|---|
| Υλικό | Μελαμίνη |
| Χρώμα | Λευκό, μπλε |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,21 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,21 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 84,99 €*







