(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - BAMBOO - 2 l - Ø 30,5 cm - στοιβαζόμενο - λευκό/μπεζ

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - BAMBOO - 2 l - Ø 30,5 cm - στοιβαζόμενο - λευκό/μπεζ
Περιγραφή
Ποιοτικά μπολ από μελαμίνη – Πρακτικά και κομψά
Αυτά τα μπολ από ανθεκτική μελαμίνη εντυπωσιάζουν με την αντοχή τους και τον ελκυστικό λευκό σχεδιασμό τους. Με χωρητικότητα 2 λίτρα και διάμετρο 305 mm, προσφέρουν αρκετό χώρο για διάφορα πιάτα. Τα μπολ είναι στοιβαζόμενα, γεγονός που επιτρέπει αποθήκευση με εξοικονόμηση χώρου και διευκολύνει την καθημερινή εργασία. Χάρη στην καταλληλότητά τους για πλυντήριο πιάτων, είναι ιδιαίτερα εύκολα στη φροντίδα και γρήγορα έτοιμα για επαναχρησιμοποίηση.
Πολλαπλές χρήσεις για τον επαγγελματικό τομέα
Αυτά τα μπολ είναι ιδανικά για χρήση στη γαστρονομία, το catering ή την κοινή σίτιση, όπου η λειτουργικότητα και η υγιεινή έχουν πρωταρχική σημασία. Είναι εξαιρετικά κατάλληλα για το σερβίρισμα σαλατών, συνοδευτικών ή σνακ και χάρη στο υλικό τους είναι ιδιαίτερα ανθεκτικά σε σπασίματα και γρατζουνιές. Ο συνδυασμός πρακτικότητας και ελκυστικής εμφάνισης τα καθιστά απαραίτητο βοηθητικό εργαλείο σε κάθε επαγγελματική κουζίνα.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 305 mm |
|---|---|
| Βάθος | 305 mm |
| Ύψος | 85 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 2 l |
|---|---|
| Υλικό | Μελαμίνη |
| Χρώμα | Λευκό, μπεζ |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,68 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,68 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά





