(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - BAMBOO - 0,20 l - 175x155 mm - στοιβαζόμενο - λευκό/μπεζ
Ύψος: 55mm
SKU 84816#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 70,20 €
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - BAMBOO - 0,20 l - 175x155 mm - στοιβαζόμενο - λευκό/μπεζ
Αξιολογήστε τώρα
SKU 84816#6
Ύψος: 55mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 70,20 €
Αξεσουάρ (2)
Περιγραφή
Πρακτικά μπολ από υψηλής ποιότητας μελαμίνη
Αυτά τα μπολ από τη σειρά BAMBOO εντυπωσιάζουν με το ανθεκτικό υλικό μελαμίνης, που τα καθιστά ιδιαίτερα ανθεκτικά και μακράς διάρκειας. Με χωρητικότητα 0,2 λίτρα, είναι ιδανικά για μικρές μερίδες ή συνοδευτικά. Οι διαστάσεις 175x155 mm προσφέρουν αρκετό χώρο χωρίς να καταλαμβάνουν πολύ αποθηκευτικό χώρο. Επιπλέον, τα μπολ είναι στοιβαζόμενα, επιτρέποντας εξοικονόμηση χώρου και διατηρώντας τον χώρο εργασίας τακτοποιημένο.Πολυλειτουργική χρήση και πρακτικός καθαρισμός
Χάρη στην αντοχή στο πλυντήριο πιάτων, τα μπολ είναι ιδιαίτερα εύκολα στη φροντίδα και εξοικονομούν χρόνο στην καθημερινή χρήση. Είναι εξαιρετικά κατάλληλα για χρήση στη γαστρονομία, καντίνες ή τμήματα catering, όπου η υγιεινή και η αποδοτικότητα παίζουν σημαντικό ρόλο. Είτε για ορεκτικά, επιδόρπια ή μικρά σνακ – αυτά τα μπολ προσφέρουν μια πρακτική και οπτικά ελκυστική λύση για ποικίλες ανάγκες.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 175 mm |
|---|---|
| Βάθος | 155 mm |
| Ύψος | 55 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 0,20 l |
|---|---|
| Υλικό | Μελαμίνη |
| Χρώμα | Λευκό, μπεζ |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,20 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,20 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 86,99 €*







