(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - BALANCE - 5 l - Ø 30 cm - στοιβαζόμενο | αντιολισθητική βάση - μαύρο

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - BALANCE - 5 l - Ø 30 cm - στοιβαζόμενο | αντιολισθητική βάση - μαύρο
Περιγραφή
Υψηλής ποιότητας μπολ από μελαμίνη για πολυλειτουργική χρήση
Αυτά τα μπολ από τη σειρά BALANCE εντυπωσιάζουν με το ανθεκτικό υλικό μελαμίνης τους, που εξασφαλίζει υψηλή αντοχή και μακροχρόνια διάρκεια. Με χωρητικότητα 5 λίτρων και διάμετρο 300 mm, προσφέρουν αρκετό χώρο για ποικίλες εφαρμογές. Χάρη στην καταλληλότητά τους για πλυντήριο πιάτων, καθαρίζονται εύκολα και υγιεινά. Επιπλέον, τα μπολ είναι στοιβαζόμενα, επιτρέποντας εξοικονόμηση χώρου κατά την αποθήκευση.
Ιδανικά για επαγγελματική χρήση στη γαστρονομία και το catering
Αυτά τα μπολ είναι ιδανικά για την παρουσίαση και το σερβίρισμα φαγητών στη γαστρονομία, το catering ή σε μονάδες μαζικής εστίασης. Είναι εξαιρετικά για σαλάτες, συνοδευτικά ή μεγαλύτερες μερίδες και υποστηρίζουν με τον ελκυστικό σχεδιασμό τους μια επαγγελματική παρουσίαση τραπεζιού. Ο συνδυασμός λειτουργικότητας και σχεδιασμού τα καθιστά απαραίτητο εργαλείο στην καθημερινή λειτουργία.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 300 mm |
|---|---|
| Βάθος | 300 mm |
| Ύψος | 195 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 5 l |
|---|---|
| Υλικό | Μελαμίνη |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
| Αντιολισθητικά πόδια | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 1,06 kg |
| Καθαρό βάρος | 1,06 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά





