(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - BALANCE - 2,5 l - Ø 24,5 cm - στοιβαζόμενο - μαύρο
Ύψος: 150mm
SKU 85042#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 129,70 €
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - BALANCE - 2,5 l - Ø 24,5 cm - στοιβαζόμενο - μαύρο
Αξιολογήστε τώρα
SKU 85042#6
Ύψος: 150mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 129,70 €
Αξεσουάρ (7)
Περιγραφή
Πολλαπλών χρήσεων μπολ από ανθεκτικό μελαμίνη
Αυτά τα μπολ της σειράς BALANCE είναι κατασκευασμένα από υψηλής ποιότητας μελαμίνη, που τα καθιστά ιδιαίτερα ανθεκτικά και ανθεκτικά σε σπασίματα. Με χωρητικότητα 2,5 λίτρα και διάμετρο 245 mm, προσφέρουν αρκετό χώρο για ποικίλους τύπους φαγητού και προετοιμασίας. Ο απλός μαύρος σχεδιασμός εξασφαλίζει μια μοντέρνα εμφάνιση που ενσωματώνεται αρμονικά σε διάφορα τραπεζοκαθίσματα και κουζίνες. Επιπλέον, τα μπολ είναι στοιβαζόμενα, γεγονός που επιτρέπει αποθήκευση με εξοικονόμηση χώρου και διευκολύνει τη χρήση στην καθημερινότητα.Πρακτικές εφαρμογές και εύκολος καθαρισμός
Η καταλληλότητα για πλυντήριο πιάτων καθιστά τον καθαρισμό ιδιαίτερα άνετο και γρήγορο, ιδανικό για χρήση στη γαστρονομία ή στο catering. Τα μπολ είναι τέλεια για την ελκυστική σερβίρισμα ή προετοιμασία τόσο κρύων όσο και ζεστών πιάτων. Χάρη στις ανθεκτικές ιδιότητες του υλικού, είναι εξαιρετικά κατάλληλα για επαγγελματική χρήση, όπου απαιτείται αντοχή και λειτουργικότητα. Είτε για μπουφέδες, καντίνες ή καθημερινή χρήση – αυτά τα μπολ προσφέρουν μια πρακτική και ελκυστική λύση.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 245 mm |
|---|---|
| Βάθος | 245 mm |
| Ύψος | 150 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 2,50 l |
|---|---|
| Υλικό | Μελαμίνη |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
| Αντιολισθητικά πόδια | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,63 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,63 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 185,99 €*





