(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - BALANCE - 1,5 l - 210x210x130 mm - στοιβαζόμενο | με αντιολισθητική βάση - μαύρο

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - BALANCE - 1,5 l - 210x210x130 mm - στοιβαζόμενο | με αντιολισθητική βάση - μαύρο
Περιγραφή
Ποιοτικά μπολ από μελαμίνη για πολυλειτουργική χρήση
Τα μπολ της σειράς BALANCE εντυπωσιάζουν με το ανθεκτικό τους υλικό από μελαμίνη, το οποίο εξασφαλίζει μεγάλη διάρκεια ζωής και υψηλή αντοχή σε σπασίματα. Με χωρητικότητα 1,5 λίτρου και διάμετρο 210 mm, προσφέρουν αρκετό χώρο για ποικίλα πιάτα. Χάρη στην αντοχή τους στο πλυντήριο πιάτων, είναι ιδιαίτερα εύκολα στη φροντίδα και γρήγορα έτοιμα για χρήση. Ο απλός μαύρος σχεδιασμός δίνει στα μπολ μια μοντέρνα και διαχρονική εμφάνιση.
Ιδανικά για επαγγελματική χρήση και πολυάριθμες εφαρμογές
Αυτά τα μπολ είναι ιδανικά για να σερβίρετε φαγητά με ελκυστικό και λειτουργικό τρόπο, είτε στην εστίαση, σε καντίνες είτε σε catering εκδηλώσεις. Με την δυνατότητα στοιβασίας, αποθηκεύονται και μεταφέρονται εξοικονομώντας χώρο. Είτε για σαλάτες, σούπες ή συνοδευτικά – τα μπολ προσφέρουν μια πρακτική λύση που ανταποκρίνεται στις απαιτήσεις ενός επαγγελματικού περιβάλλοντος. Ο συνδυασμός σχεδιασμού και λειτουργικότητας τα καθιστά αξιόπιστη επιλογή για καθημερινή χρήση.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 210 mm |
|---|---|
| Βάθος | 210 mm |
| Ύψος | 130 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 1,50 l |
|---|---|
| Υλικό | Μελαμίνη |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
| Αντιολισθητικά πόδια | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,48 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,48 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά





