(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - BALANCE - 0,40 l - 145x145 mm - στοιβαζόμενο - μαύρο
Ύψος: 90mm
SKU 85040#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 55,92 €
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - BALANCE - 0,40 l - 145x145 mm - στοιβαζόμενο - μαύρο
Αξιολογήστε τώρα
SKU 85040#6
Ύψος: 90mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 55,92 €
Αξεσουάρ (7)
Περιγραφή
Πρακτικά μπολ από υψηλής ποιότητας μελαμίνη
Αυτά τα μπολ της σειράς BALANCE εντυπωσιάζουν με τον όγκο τους 0,4 λίτρα, που είναι ιδανικός για μικρότερες μερίδες ή συνοδευτικά πιάτα. Κατασκευασμένα από ανθεκτική μελαμίνη, είναι ιδιαίτερα ανθεκτικά και αντέχουν σε σπασίματα, καθιστώντας τα μια αξιόπιστη επιλογή για καθημερινή χρήση. Ο λιτός, μαύρος σχεδιασμός με διάμετρο 145 mm ενσωματώνεται αρμονικά σε διάφορα τραπεζοκαθίσματα. Επιπλέον, τα μπολ είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, καθιστώντας τον καθαρισμό γρήγορο και εύκολο.Πολλαπλές χρήσεις για τη γαστρονομία και το catering
Χάρη στην στοίβαξή τους, τα μπολ μπορούν να αποθηκευτούν και να μεταφερθούν εξοικονομώντας χώρο, κάτι που είναι ιδιαίτερα ωφέλιμο στη γαστρονομία και το catering. Είναι ιδανικά για την παρουσίαση σούπας, επιδορπίων, σαλατών ή σνακ, καθιστώντας τα πρακτικούς συνοδούς για ποικίλες περιστάσεις. Ο συνδυασμός λειτουργικότητας και ελκυστικής εμφάνισης καθιστά αυτά τα μπολ την τέλεια λύση για επαγγελματικές κουζίνες και απαιτητικά σερβιρίσματα.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 145 mm |
|---|---|
| Βάθος | 145 mm |
| Ύψος | 90 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 0,40 l |
|---|---|
| Υλικό | Μελαμίνη |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,22 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,22 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 61,99 €*





