(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - ASIA PLUS - 40 ml - στρογγυλό - Ø 75 mm x 30 mm - στοιβαζόμενο - μαύρο εξωτερικά, κόκκινο εσωτερικά

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - ASIA PLUS - 40 ml - στρογγυλό - Ø 75 mm x 30 mm - στοιβαζόμενο - μαύρο εξωτερικά, κόκκινο εσωτερικά
Περιγραφή
Πρακτικά και κομψά μπολ για ποικίλες χρήσεις
Αυτά τα στρογγυλά μπολ από ανθεκτικό μελαμίνη εντυπωσιάζουν με την υψηλής ποιότητας κατασκευή και το κομψό σχέδιο σε μαύρο-κόκκινο. Με διάμετρο 75 mm και χωρητικότητα 0,04 λίτρα, είναι ιδανικά για μικρές μερίδες ή συνοδευτικά. Χάρη στην στοίβαξή τους, τα μπολ αποθηκεύονται εξοικονομώντας χώρο, κάτι που είναι ιδιαίτερα χρήσιμο σε επαγγελματικές κουζίνες. Επιπλέον, είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, εξασφαλίζοντας εύκολο και υγιεινό καθαρισμό.
Πολλαπλές δυνατότητες χρήσης στη γαστρονομία
Τα μπολ είναι τέλεια για την παρουσίαση σαλτσών, ντιπ ή μικρών σνακ και είναι εξαιρετικά κατάλληλα για χρήση σε ασιατικά εστιατόρια ή υπηρεσίες catering. Λόγω του ανθεκτικού υλικού μελαμίνης, είναι ιδιαίτερα ανθεκτικά και αδιάσπαστα, καθιστώντας τα την ιδανική επιλογή για καθημερινή χρήση. Είτε σερβίροντας ορεκτικά είτε ως κομψή προσθήκη σε μεγαλύτερα σερβίτσια – αυτά τα μπολ συνδυάζουν λειτουργικότητα με ελκυστικό σχεδιασμό.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 75 mm |
|---|---|
| Βάθος | 75 mm |
| Ύψος | 30 mm |
Λεπτομέρειες
| Υλικό | Μελαμίνη |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο, μαύρο |
| Μορφή | Στρογγυλό |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 0,07 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,07 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά





