(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - ASIA PLUS - 2,20 l - Ø 24 cm - στοιβαζόμενο - μαύρο/κόκκινο
Ύψος: 95mm
SKU 15421#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 146,36 €
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - ASIA PLUS - 2,20 l - Ø 24 cm - στοιβαζόμενο - μαύρο/κόκκινο
Αξιολογήστε τώρα
SKU 15421#6
Ύψος: 95mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 146,36 €
Αξεσουάρ (6)
Περιγραφή
Κομψό και ανθεκτικό μπολ από μελαμίνη
Αυτό το μπολ ξεχωρίζει με το σύγχρονο σχέδιό του σε μαύρο και κόκκινο, που εντυπωσιάζει με τον συνδυασμό μιας υφασμάτινης εξωτερικής επιφάνειας και μιας γυαλιστερής εσωτερικής. Με διάμετρο 240 mm και ύψος 95 mm, προσφέρει αρκετό χώρο για διάφορα είδη φαγητού. Το υλικό μελαμίνη εξασφαλίζει υψηλή αντοχή σε σπασίματα και μακροζωία, καθιστώντας το μπολ ιδανικό για καθημερινή χρήση. Επιπλέον, η μελαμίνη καθαρίζεται εύκολα και διατηρεί το χρώμα και το σχήμα της ακόμα και μετά από συχνή χρήση.Πολλαπλές εφαρμογές στη γαστρονομία και την τροφοδοσία
Το μπολ είναι ιδανικό για την ελκυστική παρουσίαση ασιατικών πιάτων όπως σούπες, σαλάτες ή πιάτα με ρύζι. Μέσω του κομψού σχεδίου, κάθε πιάτο αναβαθμίζεται οπτικά, κάτι που αποτελεί ιδιαίτερο πλεονέκτημα σε μπουφέδες και εκδηλώσεις. Χάρη στην ανθεκτική κατασκευή, το μπολ είναι κατάλληλο για επαγγελματική χρήση σε εστιατόρια, κυλικεία ή υπηρεσίες catering, όπου απαιτείται συνδυασμός λειτουργικότητας και ελκυστικής εμφάνισης. Ξεχωρίζει για το πρακτικό του μέγεθος και το ανθεκτικό υλικό, που το καθιστούν επίσης ιδανικό για μεταφορά.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 240 mm |
|---|---|
| Βάθος | 240 mm |
| Ύψος | 95 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 2,20 l |
|---|---|
| Υλικό | Μελαμίνη |
| Χρώμα | Κόκκινο, μαύρο |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Όχι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,63 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,63 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 219,99 €*







