(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - ASIA PLUS - 1,10 l - 200x200 mm - στοιβαζόμενο - λευκό/γκρι
Ύψος: 80mm
SKU 15404#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 103,52 €
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - ASIA PLUS - 1,10 l - 200x200 mm - στοιβαζόμενο - λευκό/γκρι
Αξιολογήστε τώρα
SKU 15404#6
Ύψος: 80mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 103,52 €
Αξεσουάρ (6)
Περιγραφή
Ανθεκτικά και πρακτικά μπολ από μελαμίνη
Αυτά τα μπολ από τη σειρά ASIA PLUS εντυπωσιάζουν με το υψηλής ποιότητας υλικό τους από μελαμίνη, που είναι ιδιαίτερα ανθεκτικό και μακράς διάρκειας. Με χωρητικότητα 1,1 λίτρων και διάμετρο 200 mm, προσφέρουν αρκετό χώρο για ποικίλα πιάτα. Ο λευκός σχεδιασμός εξασφαλίζει μια διαχρονική εμφάνιση που ταιριάζει σε κάθε περιβάλλον. Επιπλέον, τα μπολ είναι στοίβαζονται το ένα πάνω στο άλλο, επιτρέποντας εξοικονόμηση χώρου στην αποθήκευση, και κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, διευκολύνοντας τον καθαρισμό.Πολλαπλές δυνατότητες χρήσης για τη γαστρονομία και το catering
Αυτά τα μπολ είναι ιδανικά για την ελκυστική παρουσίαση σούπας, σαλατών ή συνοδευτικών πιάτων. Λόγω του πρακτικού μεγέθους και του ανθεκτικού υλικού, είναι τέλεια για καθημερινή χρήση σε εστιατόρια, κυλικεία ή υπηρεσίες catering. Ο συνδυασμός λειτουργικότητας και ελκυστικού σχεδιασμού τα καθιστά αξιόπιστη επιλογή για τον επαγγελματικό χώρο, όπου απαιτούνται ποιότητα και αποδοτικότητα.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 200 mm |
|---|---|
| Βάθος | 200 mm |
| Ύψος | 80 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 1,10 l |
|---|---|
| Υλικό | Μελαμίνη |
| Χρώμα | Λευκό, γκρι |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,41 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,41 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 134,99 €*







