(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - ASIA PLUS - 0,60 l - Ø 16,0 cm - στοιβαζόμενο - μαύρο/κόκκινο
Ύψος: 70mm
SKU 15419#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 74,96 €
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - ASIA PLUS - 0,60 l - Ø 16,0 cm - στοιβαζόμενο - μαύρο/κόκκινο
Αξιολογήστε τώρα
SKU 15419#6
Ύψος: 70mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 74,96 €
Αξεσουάρ (6)
Περιγραφή
Ανθεκτικά και κομψά μπολ από μελαμίνη
Αυτά τα μπολ από τη σειρά ASIA PLUS εντυπωσιάζουν με το υψηλής ποιότητας υλικό μελαμίνη, που εξασφαλίζει μακροχρόνια ανθεκτικότητα και ελκυστική εμφάνιση. Με χωρητικότητα 0,60 λίτρα και διάμετρο 160 mm, προσφέρουν αρκετό χώρο για ποικίλα πιάτα. Ο συνδυασμός μαύρου και κόκκινου προσδίδει στα μπολ ένα μοντέρνο και ταυτόχρονα κομψό σχέδιο. Επιπλέον, τα μπολ είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, καθιστώντας τα ιδιαίτερα εύκολα στη φροντίδα. Χάρη στην στοίβαξή τους, αποθηκεύονται εξοικονομώντας χώρο και είναι ιδανικά για επαγγελματική χρήση.Πολλαπλές χρήσεις για τη γαστρονομία και το catering
Αυτά τα μπολ είναι ιδανικά για κομψή παρουσίαση ασιατικών πιάτων, αλλά επίσης κατάλληλα για σούπες, σαλάτες ή συνοδευτικά. Λόγω της ανθεκτικής κατασκευής τους, είναι τέλεια για καθημερινή χρήση σε εστιατόρια, κυλικεία ή υπηρεσίες catering. Ο συνδυασμός λειτουργικότητας και ελκυστικού σχεδιασμού τα καθιστά πρακτικό συνοδό στην παρουσίαση ποικίλων πιάτων. Είτε για γρήγορη εξυπηρέτηση είτε για κομψή παρουσίαση, αυτά τα μπολ ανταποκρίνονται αξιόπιστα σε ποικίλες απαιτήσεις.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 160 mm |
|---|---|
| Βάθος | 160 mm |
| Ύψος | 70 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 0,60 l |
|---|---|
| Υλικό | Μελαμίνη |
| Χρώμα | Κόκκινο, μαύρο |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,24 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,24 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 90,99 €*







