(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - ASIA PLUS - 0,35 l - Ø 13,0 cm - στοιβαζόμενο - μαύρο/κόκκινο
Ύψος: 55mm
SKU 15418#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 61,87 €
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - ASIA PLUS - 0,35 l - Ø 13,0 cm - στοιβαζόμενο - μαύρο/κόκκινο
Αξιολογήστε τώρα
SKU 15418#6
Ύψος: 55mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 61,87 €
Αξεσουάρ (6)
Περιγραφή
Πολλαπλών χρήσεων μπολ από ανθεκτικό μελαμίνη
Αυτά τα μπολ από τη σειρά ASIA PLUS είναι κατασκευασμένα από υψηλής ποιότητας μελαμίνη, που τα καθιστά ιδιαίτερα ανθεκτικά και μακράς διάρκειας. Με χωρητικότητα 0,35 λίτρα και διάμετρο 130 mm, είναι ιδανικά για την παρουσίαση και την εξυπηρέτηση μικρών πιάτων ή συνοδευτικών. Ο κομψός μαύρο-κόκκινος σχεδιασμός προσδίδει στα μπολ μια ελκυστική εμφάνιση, που ταιριάζει τέλεια σε ασιατικά εμπνευσμένες διακοσμήσεις τραπεζιού. Επιπλέον, τα μπολ είναι στοίβαζόμενα, επιτρέποντας αποθήκευση που εξοικονομεί χώρο και διευκολύνει την καθημερινή εργασία.Βέλτιστες εφαρμογές για τη γαστρονομία και το catering
Η καταλληλότητά τους για πλυντήριο πιάτων εξασφαλίζει εύκολο και υγιεινό καθαρισμό, κάτι που αποτελεί σημαντικό πλεονέκτημα στη γαστρονομία. Αυτά τα μπολ είναι ιδανικά για την ελκυστική σερβίρισμα ορεκτικών, ντιπ ή μικρών σνακ. Χάρη στο ανθεκτικό υλικό τους και το πρακτικό μέγεθος, έχουν ευρεία χρήση σε εστιατόρια, καντίνες και εκδηλώσεις catering, όπου η λειτουργικότητα και ο σχεδιασμός απαιτούνται εξίσου. Ο συνδυασμός σταθερότητας και ελκυστικής εμφάνισης καθιστά αυτά τα μπολ έναν αξιόπιστο σύμμαχο στην καθημερινή λειτουργία της γαστρονομίας.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 130 mm |
|---|---|
| Βάθος | 130 mm |
| Ύψος | 55 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 0,35 l |
|---|---|
| Υλικό | Μελαμίνη |
| Χρώμα | Κόκκινο, μαύρο |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,15 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,15 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 75,99 €*







