(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - ASIA PLUS - 0,15 l - τετράγωνο - 155x95x30 mm - στοιβαζόμενο - λευκό

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - ASIA PLUS - 0,15 l - τετράγωνο - 155x95x30 mm - στοιβαζόμενο - λευκό
Περιγραφή
Ποιοτικά μπολ μελαμίνης για πολυλειτουργική χρήση
Αυτά τα τετράγωνα μπολ από τη σειρά ASIA PLUS εντυπωσιάζουν με το ανθεκτικό τους υλικό μελαμίνης, το οποίο εξασφαλίζει μακροχρόνια χρήση και ελκυστική εμφάνιση. Με χωρητικότητα 0,15 λίτρα, είναι ιδανικά για μικρές μερίδες ή συνοδευτικά πιάτα. Χάρη στο λευκό χρώμα, τα μπολ εντάσσονται αρμονικά σε διάφορα τραπεζοκαθίσματα. Επιπλέον, είναι στοιβαζόμενα, επιτρέποντας αποθήκευση που εξοικονομεί χώρο.
Ιδανικά για τον επαγγελματικό χώρο της γαστρονομίας και του catering
Αυτά τα μπολ είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, καθιστώντας τη διαδικασία καθαρισμού αποδοτική και γρήγορη. Είναι εξαιρετικά για την παρουσίαση σαλτσών, ντιπ ή μικρών σνακ και, λόγω του πρακτικού μεγέθους τους, είναι ιδανικά για χρήση σε εστιατόρια, καντίνες ή εκδηλώσεις. Ο συνδυασμός λειτουργικότητας και ελκυστικού σχεδιασμού τα καθιστά απαραίτητο συμπλήρωμα για την καθημερινή χρήση στη γαστρονομία.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 155 mm |
|---|---|
| Βάθος | 95 mm |
| Ύψος | 30 mm |
Λεπτομέρειες
| Υλικό | Μελαμίνη |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό |
| Μορφή | Τετράγωνο |
| Χωρητικότητα | 0,15 l |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 0,19 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,19 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά





