(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - ASIA PLUS - 0,13 l - Ø 95 mm - στοιβαζόμενο - λευκό-γκρι
Ύψος: 45mm
SKU 15401#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 46,40 €
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - ASIA PLUS - 0,13 l - Ø 95 mm - στοιβαζόμενο - λευκό-γκρι
Αξιολογήστε τώρα
SKU 15401#6
Ύψος: 45mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 46,40 €
Αξεσουάρ (6)
Περιγραφή
Πρακτικά μπολ από ανθεκτικό μελαμίνη
Αυτά τα μπολ από τη σειρά ASIA PLUS εντυπωσιάζουν με το υψηλής ποιότητας υλικό μελαμίνη, το οποίο είναι ιδιαίτερα ανθεκτικό και μακράς διάρκειας. Με χωρητικότητα 0,13 λίτρα και διάμετρο 95 mm, είναι ιδανικά για μικρές μερίδες ή συνοδευτικά. Ο απλός λευκός σχεδιασμός προσφέρει μια ελκυστική εμφάνιση και μπορεί να συνδυαστεί με πολλούς τρόπους. Επιπλέον, τα μπολ είναι στοιβαζόμενα, επιτρέποντας εξοικονόμηση χώρου στην αποθήκευση.Πολυλειτουργική χρήση στη γαστρονομία και το catering
Αυτά τα μπολ είναι ιδανικά για να σερβίρετε σάλτσες, ντιπ ή μικρά ορεκτικά με ελκυστικό τρόπο. Χάρη στην αντοχή τους στο πλυντήριο πιάτων, είναι ιδιαίτερα εύκολα στη φροντίδα και ιδανικά για επαγγελματική χρήση σε εστιατόρια, κυλικεία ή υπηρεσίες catering. Ο συνδυασμός λειτουργικότητας και ελκυστικού σχεδιασμού τα καθιστά αναντικατάστατο βοήθημα για την καθημερινή χρήση.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 95 mm |
|---|---|
| Βάθος | 95 mm |
| Ύψος | 45 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 0,13 l |
|---|---|
| Υλικό | Μελαμίνη |
| Χρώμα | Λευκό, γκρι |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,09 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,09 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 47,99 €*







