(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - ASIA PLUS - 0,10 l - ορθογώνιο - 155x75 mm

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - ASIA PLUS - 0,10 l - ορθογώνιο - 155x75 mm
Περιγραφή
Πρακτικά μπολ από μελαμίνη για πολυλειτουργική χρήση
Αυτά τα τετράγωνα μπολ από ανθεκτική μελαμίνη εντυπωσιάζουν με την υψηλή αντοχή τους και τον κομψό λευκό σχεδιασμό τους. Με χωρητικότητα 0,10 λίτρα, είναι ιδανικά για μικρές μερίδες ή συνοδευτικά πιάτα. Χάρη στη δυνατότητα στοιβασίας, τα μπολ μπορούν να αποθηκευτούν εξοικονομώντας χώρο, κάτι που είναι ιδιαίτερα πλεονεκτικό στη επαγγελματική γαστρονομία ή στον τομέα του catering. Επιπλέον, είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, εξασφαλίζοντας εύκολο και υγιεινό καθάρισμα.
Η τέλεια λύση για γαστρονομική και επαγγελματική χρήση
Αυτά τα μπολ είναι ιδανικά για χρήση σε εστιατόρια, καντίνες ή σε εκδηλώσεις, όπου σερβίρονται μικρές μερίδες σαλτσών, ντιπ ή ορεκτικών. Το υλικό μελαμίνη τα καθιστά ιδιαίτερα ανθεκτικά σε θραύση και γρατζουνιές, προσδίδοντάς τους μακροχρόνια διάρκεια. Ο συνδυασμός λειτουργικότητας και ελκυστικής εμφάνισης τα καθιστά την κατάλληλη επιλογή για καθημερινή χρήση σε απαιτητικά περιβάλλοντα.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 155 mm |
|---|---|
| Βάθος | 75 mm |
| Ύψος | 30 mm |
Λεπτομέρειες
| Υλικό | Μελαμίνη |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό |
| Μορφή | Τετράγωνο |
| Χωρητικότητα | 0,10 l |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 0,17 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,17 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά






