(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - ARABESQUE - 1,10 l - Ø 20,5 cm - στοιβαζόμενο - τερακότα/μπλε
Ύψος: 55mm
SKU 84689#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 91,62 €
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - ARABESQUE - 1,10 l - Ø 20,5 cm - στοιβαζόμενο - τερακότα/μπλε
Αξιολογήστε τώρα
SKU 84689#6
Ύψος: 55mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 91,62 €
Αξεσουάρ (3)
Περιγραφή
Ποικιλόμορφα μπολ από υψηλής ποιότητας μελαμίνη
Αυτά τα μπολ είναι κατασκευασμένα από ανθεκτική μελαμίνη, που τα καθιστά ιδιαίτερα ανθεκτικά και αδιάσπαστα – ιδανικά για καθημερινή χρήση. Με χωρητικότητα 1,1 λίτρων προσφέρουν αρκετό χώρο για ποικίλα πιάτα. Ο ελκυστικός σχεδιασμός σε τερρακότα και μπλε προσδίδει μια κομψή νότα σε κάθε τραπέζι, ενώ η διάμετρος των 205 mm εγγυάται πρακτικό μέγεθος για διάφορα πιάτα. Χάρη στο στοίβαγμα, τα μπολ μπορούν να αποθηκευτούν εξοικονομώντας χώρο.Ιδανικά για τη γαστρονομία και το catering
Η καταλληλότητα για πλυντήριο πιάτων διευκολύνει τον καθαρισμό και εξασφαλίζει αποδοτική χρήση στη γαστρονομία. Είτε για σούπες, σαλάτες ή συνοδευτικά – αυτά τα μπολ είναι πολυχρηστικά και υποστηρίζουν μια ομαλή ροή εξυπηρέτησης. Ο συνδυασμός λειτουργικότητας και ελκυστικής εμφάνισης τα καθιστά την ιδανική επιλογή για εστιατόρια, υπηρεσίες catering και διοργανωτές εκδηλώσεων που δίνουν έμφαση στην ποιότητα και το design.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 205 mm |
|---|---|
| Βάθος | 205 mm |
| Ύψος | 55 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 1,10 l |
|---|---|
| Υλικό | Μελαμίνη |
| Χρώμα | Τερακότα/Μπλε, τερακότα |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,27 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,27 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 124,99 €*





