(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - AIKO - 1,2 l - Ø 20,5 cm - μη στοιβαζόμενο - μαύρο
Ύψος: 80mm
SKU 84337#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 96,38 €
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - AIKO - 1,2 l - Ø 20,5 cm - μη στοιβαζόμενο - μαύρο
Αξιολογήστε τώρα
SKU 84337#6
Ύψος: 80mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 96,38 €
Αξεσουάρ (3)
Περιγραφή
Πρακτικά και ανθεκτικά μπολ από μελαμίνη
Αυτά τα μπολ από τη σειρά AIKO εντυπωσιάζουν με τον όγκο τους 1,2 λίτρα, που προσφέρει αρκετό χώρο για ποικίλα φαγητά. Κατασκευασμένα από υψηλής ποιότητας μελαμίνη, είναι ιδιαίτερα ανθεκτικά και αντέχουν σε σπασίματα, καθιστώντας τα ιδανικά για καθημερινή χρήση. Με διάμετρο 205 mm, ταιριάζουν τέλεια σε κάθε τραπέζι και χάρη στην δυνατότητα στοιβασίας αποθηκεύονται εξοικονομώντας χώρο. Το μαύρο χρώμα προσδίδει στα μπολ μια μοντέρνα και διαχρονική εμφάνιση.Πολλαπλές χρήσεις και εύκολη διαχείριση
Τα μπολ είναι κατάλληλα για πλύση σε πλυντήριο πιάτων, διευκολύνοντας τον καθαρισμό και εξοικονομώντας χρόνο. Είναι εξαιρετικά για χρήση στη γαστρονομία, σε καντίνες ή catering, όπου απαιτείται μια αξιόπιστη και πρακτική λύση για την παρουσίαση και τη μερίδα φαγητού. Είτε για σούπες, σαλάτες ή συνοδευτικά – αυτά τα μπολ προσφέρουν έναν ιδανικό συνδυασμό λειτουργικότητας και ελκυστικού σχεδιασμού. Χάρη στην ανθεκτικότητά τους και το πρακτικό τους μέγεθος, είναι επίσης κατάλληλα για χρήση σε μονάδες κοινής σίτισης.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 205 mm |
|---|---|
| Βάθος | 205 mm |
| Ύψος | 80 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 1,20 l |
|---|---|
| Υλικό | Μελαμίνη |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοιβαζόμενο | Nein |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Βάρος | 0,50 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 131,99 €*





