(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - AIKO - 0,60 l - 160x160 mm - μη στοιβαζόμενο - μαύρο
Ύψος: 70mm
SKU 84335#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 73,77 €
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - AIKO - 0,60 l - 160x160 mm - μη στοιβαζόμενο - μαύρο
Αξιολογήστε τώρα
SKU 84335#6
Ύψος: 70mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 73,77 €
Αξεσουάρ (3)
Περιγραφή
Πολλαπλών χρήσεων μπολ από ανθεκτικό μελαμίνη
Αυτά τα μπολ της σειράς AIKO είναι κατασκευασμένα από υψηλής ποιότητας μελαμίνη, ένα ανθεκτικό υλικό που είναι ιδανικό για καθημερινή χρήση. Με χωρητικότητα 0,6 λίτρα και διάμετρο 160 mm, προσφέρουν αρκετό χώρο για διάφορα πιάτα. Ο λιτός μαύρος σχεδιασμός εξασφαλίζει μια μοντέρνα και επαγγελματική εμφάνιση που ενσωματώνεται αρμονικά σε διάφορα περιβάλλοντα γαστρονομίας και catering. Επιπλέον, τα μπολ είναι στοιβαζόμενα, επιτρέποντας εξοικονόμηση χώρου στην αποθήκευση και διευκολύνοντας τη ροή εργασίας.Ιδανικά για επαγγελματική χρήση και εύκολο καθάρισμα
Χάρη στη συμβατότητα με πλυντήριο πιάτων, τα μπολ μπορούν να καθαριστούν εύκολα και υγιεινά, μειώνοντας χρόνο και κόπο στη γαστρονομία. Είναι τέλεια για χρήση σε εστιατόρια, καντίνες ή catering εκδηλώσεις, όπου απαιτούνται λειτουργικότητα και ανθεκτικότητα. Είτε για σούπες, σαλάτες ή επιδόρπια – αυτά τα μπολ προσφέρουν μια πρακτική και αισθητικά ελκυστική λύση για τον επαγγελματικό τομέα.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 160 mm |
|---|---|
| Βάθος | 160 mm |
| Ύψος | 70 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 0,60 l |
|---|---|
| Υλικό | Μελαμίνη |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Ναι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοιβαζόμενο | Nein |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Βάρος | 0,31 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 91,99 €*





