(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - 4,5 l - Ø 25 cm - στοιβαζόμενο - καφέ

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - 4,5 l - Ø 25 cm - στοιβαζόμενο - καφέ
Περιγραφή
Ανθεκτικά μπολ μελαμίνης για πολυλειτουργική χρήση
Αυτά τα μπολ από υψηλής ποιότητας μελαμίνη ξεχωρίζουν για την ανθεκτικότητά τους και την αντοχή τους σε θραύση, καθιστώντας τα ιδανικά για καθημερινή χρήση. Με χωρητικότητα 4,5 λίτρων και διάμετρο 250 mm, προσφέρουν αρκετό χώρο για διάφορα φαγητά ή υλικά. Το καφέ χρώμα τους χαρίζει μια ελκυστική, διαχρονική σχεδίαση που ταιριάζει σε κάθε επαγγελματική κουζίνα. Χάρη στην στοιβαζόμενη σχεδίαση, τα μπολ μπορούν να αποθηκευτούν και να μεταφερθούν εξοικονομώντας χώρο.
Βέλτιστα μπολ για τη γαστρονομία και το catering
Αυτά τα μπολ είναι ιδανικά για χρήση στη γαστρονομία, στο catering καθώς και σε μεγάλες κουζίνες, όπου απαιτούνται ανθεκτικά και λειτουργικά δοχεία. Είναι εξαιρετικά κατάλληλα για σερβίρισμα, προετοιμασία και αποθήκευση φαγητών. Λόγω του ανθεκτικού υλικού, παραμένουν αξιόπιστα και εύκολα στον καθαρισμό ακόμη και μετά από συχνή χρήση. Ο συνδυασμός πρακτικού σχεδιασμού και υψηλής λειτουργικότητας καθιστά αυτά τα μπολ αναντικατάστατο βοηθό στην επαγγελματική κουζίνα.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 250 mm |
|---|---|
| Βάθος | 250 mm |
| Ύψος | 160 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 4,50 l |
|---|---|
| Υλικό | Μελαμίνη |
| Χρώμα | Καφέ |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,90 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,90 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά





