(6 τεμ.) Μπολ για ντιπ - ZEN - Μελαμίνη - 80 ml - τετράγωνο - 100x100 mm - Λευκό

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(6 τεμ.) Μπολ για ντιπ - ZEN - Μελαμίνη - 80 ml - τετράγωνο - 100x100 mm - Λευκό
Περιγραφή
Πρακτικά μπολ για ντιπ από μελαμίνη
Αυτά τα σετ 6 μπολ για ντιπ της σειράς ZEN είναι κατασκευασμένα από ανθεκτική μελαμίνη, καθιστώντας τα ιδιαίτερα ανθεκτικά και μακράς διάρκειας. Με διάμετρο 100 mm και χωρητικότητα 80 ml, έχουν ιδανικές διαστάσεις για την ελκυστική παρουσίαση διαφόρων σαλτσών, ντιπ ή μικρών συνοδευτικών. Ο απλός λευκός σχεδιασμός ενσωματώνεται κομψά σε κάθε διακόσμηση τραπεζιού, προσφέροντας μια καθαρή, μοντέρνα εμφάνιση.
Πολύπλευρη χρήση και εύκολη διαχείριση
Τα μπολ είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, διευκολύνοντας τον καθαρισμό και καθιστώντας την καθημερινή χρήση άνετη. Επιπλέον, είναι στοιβαζόμενα, επιτρέποντας αποθήκευση που εξοικονομεί χώρο. Αυτά τα χαρακτηριστικά τα καθιστούν ιδανικά για χρήση στη γαστρονομία, το catering ή τον επαγγελματικό χώρο τροφοδοσίας, όπου απαιτούνται λειτουργικότητα και αποδοτικότητα. Είτε για σάλτσες, ντρέσινγκ ή μικρά σνακ – αυτά τα μπολ για ντιπ προσφέρουν μια πρακτική και ελκυστική λύση.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 100 mm |
|---|---|
| Βάθος | 100 mm |
| Ύψος | 70 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 80 ml |
|---|---|
| Υλικό | Μελαμίνη |
| Χρώμα | Λευκό |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,09 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,09 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά







