(6 τεμ.) Μπολ για ντιπ - ZEN - Μελαμίνη - 60 ml - τετράγωνο - 105x105 mm - Λευκό
Ύψος: 30mm
SKU 83725#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 42,83 €
(6 τεμ.) Μπολ για ντιπ - ZEN - Μελαμίνη - 60 ml - τετράγωνο - 105x105 mm - Λευκό
Αξιολογήστε τώρα
SKU 83725#6
Ύψος: 30mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 42,83 €
Αξεσουάρ (10)
Περιγραφή
Πρακτικά μπολ για ντιπ από μελαμίνη
Αυτά τα μπολ για ντιπ της σειράς ZEN είναι κατασκευασμένα από υψηλής ποιότητας μελαμίνη, γνωστή για την ανθεκτικότητά της και τη μακροχρόνια χρήση της. Με χωρητικότητα 60 ml και συμπαγείς διαστάσεις 105x105 mm, είναι ιδανικά για την παρουσίαση σαλτσών, ντιπ και μικρών συνοδευτικών. Ο σχεδιασμός που επιτρέπει τη στοιβασία εξοικονομεί χώρο αποθήκευσης και διευκολύνει τη χρήση στην κουζίνα ή στο μπουφέ. Επιπλέον, τα μπολ είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, εξασφαλίζοντας εύκολο καθάρισμα και μειώνοντας τον χρόνο εργασίας.Πολυλειτουργική χρήση για τη γαστρονομία και το catering
Τα μπολ για ντιπ είναι ιδανικά για επαγγελματική χρήση σε εστιατόρια, ξενοδοχεία και υπηρεσίες catering, όπου απαιτείται ελκυστική και υγιεινή παρουσίαση. Είτε για ντρέσινγκ, μπαχαρικά ή μικρά σνακ – προσφέρουν μια πρακτική λύση που εντυπωσιάζει τόσο οπτικά όσο και λειτουργικά. Χάρη στο ανθεκτικό υλικό, είναι κατάλληλα για συχνή χρήση και διατηρούν την κομψή λευκή εμφάνισή τους.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 105 mm |
|---|---|
| Βάθος | 105 mm |
| Ύψος | 30 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 60 ml |
|---|---|
| Υλικό | Μελαμίνη |
| Χρώμα | Λευκό |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,07 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,08 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 44,99 €*




