(6 τεμ.) Μπολ για ντιπ - ZEN - Μελαμίνη - 40 ml - 100x110 mm - Μαύρο
Ύψος: 30mm
SKU 83732#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 41,64 €
(6 τεμ.) Μπολ για ντιπ - ZEN - Μελαμίνη - 40 ml - 100x110 mm - Μαύρο
Αξιολογήστε τώρα
SKU 83732#6
Ύψος: 30mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 41,64 €
Αξεσουάρ (10)
Περιγραφή
Πρακτικά μπολ για ντιπ από ανθεκτικό μελαμίνη
Αυτά τα μπολ για ντιπ της σειράς ZEN είναι κατασκευασμένα από υψηλής ποιότητας μελαμίνη, γνωστή για την ανθεκτικότητά της και την αντοχή της σε σπασίματα. Με συμπαγές μέγεθος 110x100 mm και χωρητικότητα 40 ml, είναι ιδανικά για να σερβίρετε σάλτσες, ντιπ ή μικρά συνοδευτικά με στυλ. Το μαύρο χρώμα προσδίδει στα μπολ μια μοντέρνα και κομψή εμφάνιση, που ταιριάζει απόλυτα σε κάθε διακόσμηση τραπεζιού. Επιπλέον, είναι στοιβαζόμενα, προσφέροντας αποθήκευση που εξοικονομεί χώρο.Πολλαπλές χρήσεις και εύκολη φροντίδα
Τα μπολ για ντιπ είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, καθιστώντας τον καθαρισμό γρήγορο και απλό – ένα μεγάλο πλεονέκτημα στην καθημερινή χρήση. Είναι εξαιρετικά κατάλληλα για χρήση σε εστιατόρια, catering ή εκδηλώσεις, όπου απαιτείται ελκυστική παρουσίαση ντιπ και σαλτσών. Χάρη στο ανθεκτικό υλικό και το πρακτικό μέγεθος, είναι ιδανικά για επαγγελματική χρήση στη γαστρονομία και προσφέρουν μια αξιόπιστη λύση για ποικίλες απαιτήσεις σερβιρίσματος.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 100 mm |
|---|---|
| Βάθος | 110 mm |
| Ύψος | 30 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 40 l |
|---|---|
| Υλικό | Μελαμίνη |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,07 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,07 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 44,99 €*




