(6 τεμ.) Μπολ για ντιπ - ZEN - Μελαμίνη - 40 ml - 100x110 mm - Λευκό

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(6 τεμ.) Μπολ για ντιπ - ZEN - Μελαμίνη - 40 ml - 100x110 mm - Λευκό
Περιγραφή
Πρακτικά και κομψά μπολ για ντιπ από μελαμίνη
Τα σετ 6 μπολ για ντιπ της σειράς ZEN είναι κατασκευασμένα από ανθεκτική μελαμίνη, γνωστή για την υψηλή αντοχή και μακροζωία της. Με χωρητικότητα 40 ml και συμπαγείς διαστάσεις 110 x 100 mm, προσφέρουν το ιδανικό μέγεθος για διάφορες σάλτσες, ντιπ ή μικρά συνοδευτικά. Ο απλός, λευκός σχεδιασμός ταιριάζει αρμονικά με διαφορετικές διακοσμήσεις τραπεζιού και εξασφαλίζει μια επαγγελματική παρουσίαση.
Πολυλειτουργική χρήση στον τομέα της γαστρονομίας και της εστίασης
Αυτά τα μπολ για ντιπ είναι κατάλληλα για πλύσιμο σε πλυντήριο πιάτων, καθιστώντας τα ιδιαίτερα εύκολα στη φροντίδα, γεγονός που διευκολύνει τη χρήση τους σε πολυσύχναστους χώρους. Χάρη στο στοιβαζόμενο σχήμα, αποθηκεύονται και μεταφέρονται εξοικονομώντας χώρο. Είναι ιδανικά για χρήση σε εστιατόρια, καφέ και εκδηλώσεις catering, για την ελκυστική σερβίρισμα διαφόρων σαλτσών, ντρέσινγκ ή μικρών σνακ.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 100 mm |
|---|---|
| Βάθος | 110 mm |
| Ύψος | 30 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 40 ml |
|---|---|
| Υλικό | Μελαμίνη |
| Χρώμα | Λευκό |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,07 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,07 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά




