(6 τεμ.) Μπολ για ντιπ - TAO - Μελαμίνη - 70 ml - στρογγυλό - 105x100 mm - Λευκό

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(6 τεμ.) Μπολ για ντιπ - TAO - Μελαμίνη - 70 ml - στρογγυλό - 105x100 mm - Λευκό
Περιγραφή
Πρακτικά και κομψά μπολ για ντιπ από μελαμίνη
Τα στρογγυλά μπολ για ντιπ της σειράς TAO εντυπωσιάζουν με το υψηλής ποιότητας υλικό μελαμίνης, που είναι ιδιαίτερα ανθεκτικό και μακράς διαρκείας. Με χωρητικότητα 70 ml, είναι ιδανικά για σάλτσες, ντιπ ή μικρές συνοδευτικές μερίδες. Ο απλός λευκός σχεδιασμός ενσωματώνεται κομψά σε κάθε διακόσμηση τραπεζιού και καθιστά τα μπολ ευέλικτα στη χρήση.
Πολλαπλές χρήσεις και πρακτική διαχείριση
Αυτά τα μπολ είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, καθιστώντας τον καθαρισμό μετά τη χρήση ιδιαίτερα εύκολο. Χάρη στο στοιβαζόμενο σχήμα, αποθηκεύονται εξοικονομώντας χώρο, κάτι που αποτελεί μεγάλο πλεονέκτημα στη γαστρονομία και στον τομέα του catering. Είναι τέλεια για χρήση σε εστιατόρια, μπουφέδες ή εκδηλώσεις όπου μικρές μερίδες πρέπει να παρουσιαστούν ελκυστικά.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 105 mm |
|---|---|
| Βάθος | 100 mm |
| Ύψος | 65 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 70 ml |
|---|---|
| Υλικό | Μελαμίνη |
| Μορφή | Στρογγυλό |
| Χρώμα | Λευκό |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,11 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,11 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά




