(6 τεμ.) Μπολ για ντιπ - PURE - Μελαμίνη - 0,09 l - τετράγωνο - 90x90 mm - Λευκό
Ύψος: 45mm
SKU 83419#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 46,40 €
(6 τεμ.) Μπολ για ντιπ - PURE - Μελαμίνη - 0,09 l - τετράγωνο - 90x90 mm - Λευκό
Αξιολογήστε τώρα
SKU 83419#6
Ύψος: 45mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 46,40 €
Αξεσουάρ (9)
Περιγραφή
Πρακτικά μπολ για ντιπ από μελαμίνη
Αυτά τα μπολ για ντιπ από τη σειρά PURE εντυπωσιάζουν με το υψηλής ποιότητας υλικό μελαμίνης, που εξασφαλίζει ανθεκτική και μακροχρόνια χρήση. Με ένα μοντέρνο λευκό σχέδιο, ταιριάζουν ιδανικά σε κάθε περιβάλλον γαστρονομίας ή catering. Τα μπολ είναι στοιβαζόμενα, επιτρέποντας αποθήκευση που εξοικονομεί χώρο και διευκολύνει την οργάνωση στην κουζίνα. Επιπλέον, είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, καθιστώντας τον καθαρισμό γρήγορο και απλό.Πολλαπλές χρήσεις για ντιπ και σάλτσες
Αυτά τα μπολ για ντιπ είναι ιδανικά για το ελκυστικό σερβίρισμα διαφόρων ντιπ, σαλτσών ή μικρών συνοδευτικών. Χρησιμοποιούνται κυρίως σε εστιατόρια, μπουφέδες και εκδηλώσεις catering, όπου απαιτείται ελκυστική παρουσίαση και πρακτική διαχείριση. Με το εργονομικό τους μέγεθος και το ανθεκτικό υλικό, είναι τέλεια για καθημερινή χρήση και εξασφαλίζουν επαγγελματική και υγιεινή προσφορά των πιάτων.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 90 mm |
|---|---|
| Βάθος | 90 mm |
| Ύψος | 45 mm |
Λεπτομέρειες
| Υλικό | Μελαμίνη |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό |
| Χωρητικότητα | 0,09 l |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 0,09 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,09 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 52,99 €*






