(6 τεμ.) Μπολ για ντιπ - PURE - Μελαμίνη - 0,05 l - τετράγωνο - 65x65 mm - Μαύρο

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(6 τεμ.) Μπολ για ντιπ - PURE - Μελαμίνη - 0,05 l - τετράγωνο - 65x65 mm - Μαύρο
Περιγραφή
Κομψά και πρακτικά μπολ για ντιπ από μελαμίνη
Αυτά τα τετράγωνα μπολ για ντιπ από τη σειρά PURE εντυπωσιάζουν με το υψηλής ποιότητας υλικό μελαμίνης, που είναι ανθεκτικό και μακράς διάρκειας. Τα μπολ είναι σε κομψό μαύρο χρώμα και με χωρητικότητα 50 ml είναι ιδανικά για μικρές μερίδες. Χάρη στην στοίβαξή τους, αποθηκεύονται εξοικονομώντας χώρο, κάτι που είναι ιδιαίτερα χρήσιμο στη γαστρονομία και την εστίαση.
Πολυλειτουργική χρήση για επαγγελματική γαστρονομία και εκδηλώσεις
Τα μπολ για ντιπ είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων και επομένως ιδιαίτερα εύκολα στη φροντίδα, διευκολύνοντας την καθημερινή εργασία. Είναι τέλεια για την παρουσίαση σαλτσών, ντιπ και μικρών συνοδευτικών σε μπουφέδες, εστιατόρια ή εκδηλώσεις catering. Με τον διαχρονικό τους σχεδιασμό, εντάσσονται αρμονικά σε διάφορες διακοσμήσεις τραπεζιών και προσφέρουν μια πρακτική λύση για ελκυστικές παρουσιάσεις πιάτων.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 65 mm |
|---|---|
| Βάθος | 65 mm |
| Ύψος | 30 mm |
Λεπτομέρειες
| Υλικό | Μελαμίνη |
|---|---|
| Μορφή | Τετράγωνο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Χωρητικότητα | 0,05 l |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 0,05 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,05 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά









