(6 τεμ.) Μπολ για ντιπ - Μελαμίνη - 40 ml - 60x60 mm - Μπλε, Λευκό
Ύψος: 40mm
SKU 85243#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 84,48 €
(6 τεμ.) Μπολ για ντιπ - Μελαμίνη - 40 ml - 60x60 mm - Μπλε, Λευκό
Αξιολογήστε τώρα
SKU 85243#6
Ύψος: 40mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 84,48 €
Αξεσουάρ (8)
Περιγραφή
Πρακτικό σετ 6 μπολ για ντιπ από μελαμίνη
Αυτό το σετ αποτελείται από έξι ποιοτικά μπολ για ντιπ, κατασκευασμένα από ανθεκτική μελαμίνη. Το υλικό εξασφαλίζει μακροχρόνια χρήση και είναι ιδιαίτερα ανθεκτικό σε σπασίματα. Με διάμετρο 60 mm και χωρητικότητα 40 ml, τα μπολ είναι ιδανικά διαστασιολογημένα για να σερβίρουν με στυλ διάφορα ντιπ και σάλτσες. Επιπλέον, τα μπολ είναι στοιβαζόμενα, προσφέροντας εξοικονόμηση χώρου στην αποθήκευση, και είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, διευκολύνοντας σημαντικά τον καθαρισμό.Πολλαπλές χρήσεις για τη γαστρονομία και το catering
Τα μπολ για ντιπ είναι ιδανικά για την ελκυστική παρουσίαση σαλτσών, ντρέσινγκ ή μικρών συνοδευτικών. Χρησιμοποιούνται σε εστιατόρια, υπηρεσίες catering ή εκδηλώσεις όπου απαιτείται μια ελκυστική και υγιεινή λύση σερβιρίσματος. Χάρη στο ελκυστικό μπλε χρώμα, τα μπολ ενσωματώνονται οπτικά με διάφορα τραπεζοκαλύμματα. Συνολικά, προσφέρουν μια πρακτική και κομψή λύση για τη επαγγελματική γαστρονομία.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 60 mm |
|---|---|
| Βάθος | 60 mm |
| Ύψος | 40 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 40 ml |
|---|---|
| Χρώμα | Μπλε, λευκό |
| Υλικό | Μελαμίνη |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,03 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,03 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 106,99 €*





