(6 τεμ.) Μπολ για ντιπ - Μελαμίνη - 40 ml - 60x60 mm - Γκρι, Λευκό

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(6 τεμ.) Μπολ για ντιπ - Μελαμίνη - 40 ml - 60x60 mm - Γκρι, Λευκό
Περιγραφή
Πρακτικά μπολ για ντιπ από μελαμίνη για επαγγελματική χρήση
Αυτό το σετ 6 τεμαχίων από μπολ για ντιπ εντυπωσιάζει με την υψηλής ποιότητας κατασκευή του από ανθεκτική μελαμίνη, η οποία εξασφαλίζει μακροχρόνια αντοχή. Με διάμετρο 60 mm και χωρητικότητα 40 ml, τα μπολ έχουν ιδανικές διαστάσεις για να σερβίρουν σάλτσες, ντιπ ή μικρά συνοδευτικά με ελκυστικό τρόπο. Το γκρι χρώμα προσδίδει στο σετ μια μοντέρνα εμφάνιση που ενσωματώνεται αρμονικά σε διάφορα γαστρονομικά και catering concept. Επιπλέον, τα μπολ είναι στοίβαζα, επιτρέποντας εξοικονόμηση χώρου κατά την αποθήκευση.
Πολλαπλές δυνατότητες χρήσης και εύκολος καθαρισμός
Τα μπολ για ντιπ είναι ιδανικά για χρήση σε εστιατόρια, καντίνες ή εκδηλώσεις όπου απαιτείται ελκυστική παρουσίαση σαλτσών και dressing. Χάρη στο υλικό κατάλληλο για πλυντήριο πιάτων, ο καθαρισμός γίνεται ιδιαίτερα απλός και γρήγορος. Έτσι, τα μπολ είναι κατάλληλα και για έντονη χρήση στην καθημερινή γαστρονομική πρακτική, προσφέροντας μια πρακτική λύση για την κομψή σερβίρισμα μικρών πιάτων.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 60 mm |
|---|---|
| Βάθος | 60 mm |
| Ύψος | 40 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 40 ml |
|---|---|
| Χρώμα | Γκρι, λευκό |
| Υλικό | Μελαμίνη |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,03 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,03 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά





