(6 τεμ.) Μπολ για ντιπ - HALFTONE - Μελαμίνη - 0,05 l - 115x70 mm - Μαύρο, Λευκό
Ύψος: 40mm
SKU 84130#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 45,21 €
(6 τεμ.) Μπολ για ντιπ - HALFTONE - Μελαμίνη - 0,05 l - 115x70 mm - Μαύρο, Λευκό
Αξιολογήστε τώρα
SKU 84130#6
Ύψος: 40mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 45,21 €
Αξεσουάρ (3)
Περιγραφή
Πρακτικά μπολ για ντιπ από μελαμίνη
Αυτά τα μπολ για ντιπ από τη σειρά HALFTONE είναι κατασκευασμένα από ανθεκτική μελαμίνη, γνωστή για την μακροζωία και την αντοχή της. Η χωρητικότητά τους των 50 ml τα καθιστά ιδανικά για μικρές μερίδες ντιπ, σαλτσών ή μπαχαρικών. Χάρη στις συμπαγείς διαστάσεις τους 115x70 mm, εξοικονομούν χώρο και μπορούν να στοιβαχτούν εύκολα, διευκολύνοντας την αποθήκευση και τη μεταφορά. Επιπλέον, είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, κάνοντας τον καθαρισμό γρήγορο και απλό.Πολλαπλές χρήσεις στη γαστρονομία
Αυτά τα μπολ για ντιπ είναι ιδανικά για επαγγελματική χρήση σε εστιατόρια, καφέ ή υπηρεσίες catering, όπου απαιτείται ελκυστική παρουσίαση και λειτουργικότητα. Είναι τέλεια για να σερβίρετε διάφορα ντιπ, ντρέσινγκ ή μικρά συνοδευτικά με στυλ. Με τον λιτό μαύρο σχεδιασμό τους, εναρμονίζονται αρμονικά με κάθε διακόσμηση τραπεζιού και αναδεικνύουν ένα σύγχρονο περιβάλλον. Η δυνατότητα στοιβασίας τους υποστηρίζει αποτελεσματική εργασία στην κουζίνα και στην εξυπηρέτηση.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 70 mm |
|---|---|
| Βάθος | 115 mm |
| Ύψος | 40 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 0,05 l |
|---|---|
| Υλικό | Μελαμίνη |
| Χρώμα | Μαύρο, λευκό |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,07 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,07 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 47,99 €*




