(6 τεμ.) Μπολ για ντιπ - GLAMOUR - Μελαμίνη - 50 ml - τετράγωνο - 80x80 mm - Μαύρο

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(6 τεμ.) Μπολ για ντιπ - GLAMOUR - Μελαμίνη - 50 ml - τετράγωνο - 80x80 mm - Μαύρο
Περιγραφή
Κομψά και πρακτικά μπολ για ντιπ για πολυλειτουργική χρήση
Αυτά τα σετ 6 μπολ για ντιπ από υψηλής ποιότητας μελαμίνη εντυπωσιάζουν με την ανθεκτική και μακροχρόνια κατασκευή τους. Με διάμετρο 80 mm και χωρητικότητα 50 ml, προσφέρουν το ιδανικό μέγεθος για σάλτσες, ντιπ ή μικρές συνοδευτικές μερίδες. Ο απλός, μαύρος σχεδιασμός της σειράς GLAMOUR ενσωματώνεται κομψά σε κάθε διακόσμηση τραπεζιού και είναι επίσης στοιβαζόμενα, διευκολύνοντας την αποθήκευση που εξοικονομεί χώρο.
Ιδανικά για επαγγελματική χρήση στη γαστρονομία και καθημερινή χρήση
Τα μπολ για ντιπ είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, εξασφαλίζοντας εύκολο και υγιεινό καθάρισμα. Είναι εξαιρετικά για χρήση σε εστιατόρια, καφέ ή υπηρεσίες catering, για εντυπωσιακή παρουσίαση ντιπ και σαλτσών. Χάρη στο ανθεκτικό υλικό, είναι επίσης ιδανικά για συχνή χρήση, διατηρώντας το σχήμα και το χρώμα τους μόνιμα.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 80 mm |
|---|---|
| Βάθος | 80 mm |
| Ύψος | 30 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 50 ml |
|---|---|
| Υλικό | Μελαμίνη |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,06 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,06 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά




