(6 τεμ.) Μπολ για ντιπ - FRIENDLY - PET - 50 ml - τετράγωνο - 65x65 mm - Μαύρο

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(6 τεμ.) Μπολ για ντιπ - FRIENDLY - PET - 50 ml - τετράγωνο - 65x65 mm - Μαύρο
Περιγραφή
Πρακτικά μπολ για ντιπ για πολυλειτουργική χρήση
Τα τετράγωνα μπολ για ντιπ από PET εντυπωσιάζουν με το σταθερό και ταυτόχρονα ελαφρύ υλικό τους, που προσφέρει μια ελκυστική εμφάνιση σε μαύρο χρώμα. Με χωρητικότητα 50 ml, είναι ιδανικά για την κομψή σερβίρισμα διαφόρων σαλτσών, ντρέσινγκ ή μικρών σνακ. Χάρη στο στοιβαζόμενο σχήμα τους, τα μπολ αποθηκεύονται και μεταφέρονται εξοικονομώντας χώρο, κάτι που είναι ιδιαίτερα ωφέλιμο στη γαστρονομία και την τροφοδοσία.
Ιδανικά για επαγγελματική χρήση και εύκολη διαχείριση
Αυτά τα μπολ για ντιπ είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, προσφέροντας γρήγορο και υγιεινό καθαρισμό, διευκολύνοντας έτσι την καθημερινή εργασία. Είναι εξαιρετικά για χρήση σε εστιατόρια, καταστήματα γρήγορου φαγητού ή εκδηλώσεις, όπου απαιτείται ελκυστική παρουσίαση ντιπ και συνοδευτικών. Ο συνδυασμός λειτουργικότητας και μοντέρνου σχεδιασμού τα καθιστά αξιόπιστο σύμμαχο στον επαγγελματικό χώρο.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 65 mm |
|---|---|
| Βάθος | 65 mm |
| Ύψος | 30 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 0,05 l |
|---|---|
| Υλικό | PET |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μορφή | Τετράγωνο |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Ανθεκτικό σε θραύση | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,04 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,04 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά




