(6 τεμ.) Μπολ για ντιπ - FRIENDLY - PET - 0,05 l - 60x60 mm - Λευκό
Ύψος: 40mm
SKU 79014

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 31,52 €
(6 τεμ.) Μπολ για ντιπ - FRIENDLY - PET - 0,05 l - 60x60 mm - Λευκό
Αξιολογήστε τώρα
SKU 79014
Ύψος: 40mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 31,52 €
Αξεσουάρ (10)
Περιγραφή
Πρακτικά μπολ για ντιπ από PET
Αυτά τα μπολ για ντιπ είναι κατασκευασμένα από ανθεκτικό PET, γεγονός που τα καθιστά ιδιαίτερα ανθεκτικά και μακράς διάρκειας. Το στρογγυλό σχήμα με διάμετρο 60 mm εξασφαλίζει μια εξοικονομούσα χώρο και ελκυστική παρουσίαση των ντιπ και σαλτσών. Τα μπολ είναι στοιβαζόμενα, διευκολύνοντας την αποθήκευση και τη μεταφορά. Επιπλέον, είναι κατάλληλα για πλύσιμο σε πλυντήριο πιάτων, εξασφαλίζοντας εύκολο καθαρισμό.Πολυλειτουργική χρήση για τη γαστρονομία και το catering
Τα μπολ για ντιπ είναι ιδανικά για χρήση στη γαστρονομία, στο catering ή σε μπουφέδες, όπου απαιτούνται μικρές μερίδες. Προσφέρουν μια πρακτική λύση για την ελκυστική και υγιεινή παρουσίαση ντρέσινγκ, σαλτσών ή μικρών σνακ. Χάρη στο ουδέτερο λευκό χρώμα τους, εντάσσονται διακριτικά σε διάφορες διακοσμήσεις τραπεζιών και υποστηρίζουν μια επαγγελματική εμφάνιση.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 60 mm |
|---|---|
| Βάθος | 60 mm |
| Ύψος | 40 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 0,05 l |
|---|---|
| Υλικό | PET |
| Χρώμα | Λευκό |
| Μορφή | Στρογγυλό |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Ανθεκτικό σε θραύση | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,03 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,03 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 26,99 €*




