(6 τεμ.) Μπολ για ντιπ - EMMA - Μελαμίνη - 60 ml - στρογγυλό - Ø 75 mm - Κόκκινο
Ύψος: 35mm
SKU 85103#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 57,11 €
(6 τεμ.) Μπολ για ντιπ - EMMA - Μελαμίνη - 60 ml - στρογγυλό - Ø 75 mm - Κόκκινο
Αξιολογήστε τώρα
SKU 85103#6
Ύψος: 35mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 57,11 €
Αξεσουάρ (9)
Περιγραφή
Πρακτικά μπολ για ντιπ από μελαμίνη
Αυτά τα μπολ για ντιπ από τη σειρά EMMA είναι κατασκευασμένα από ανθεκτική μελαμίνη, γνωστή για τη μακροζωία και την αντοχή της σε θραύση. Το σετ περιλαμβάνει έξι μπολ με διάμετρο 75 mm, τα οποία, χάρη στον συμπαγή σχεδιασμό τους, είναι ιδανικά για διάφορες σάλτσες και ντιπ. Τα μπολ είναι στοιβαζόμενα, επιτρέποντας εξοικονόμηση χώρου στην αποθήκευση και διευκολύνοντας την καθημερινή χρήση στη γαστρονομία ή στο catering. Επιπλέον, είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, καθιστώντας τον καθαρισμό γρήγορο και απλό.Πολυλειτουργική χρήση για γαστρονομία και εκδηλώσεις
Αυτά τα μπολ για ντιπ είναι ιδανικά για την ελκυστική παρουσίαση σαλτσών, ντιπ ή μικρών συνοδευτικών. Χρησιμοποιούνται κυρίως σε εστιατόρια, καφέ και σε εκδηλώσεις catering, όπου απαιτείται ελκυστική παρουσίαση και πρακτική διαχείριση. Λόγω του ανθεκτικού υλικού, είναι κατάλληλα για εντατική χρήση και ιδανικά για καθημερινή χρήση στον επαγγελματικό χώρο. Το έντονο κόκκινο χρώμα προσδίδει επιπλέον μια μοντέρνα και ελκυστική εμφάνιση στο τραπέζι.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 75 mm |
|---|---|
| Βάθος | 75 mm |
| Ύψος | 35 mm |
Λεπτομέρειες
| Υλικό | Μελαμίνη |
|---|---|
| Διάμετρος | 75 mm |
| Μορφή | Στρογγυλό |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Χωρητικότητα | 0,06 l |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 0,06 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,06 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 67,99 €*






