(6 τεμ.) Μπολ για ντιπ - CASUAL MINI - Μελαμίνη - 0,05 l - Ø 70 mm - Λευκό

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(6 τεμ.) Μπολ για ντιπ - CASUAL MINI - Μελαμίνη - 0,05 l - Ø 70 mm - Λευκό
Περιγραφή
Πρακτικά μπωλάκια για ντιπ από μελαμίνη για πολυλειτουργική χρήση
Αυτά τα 6 τεμαχίων μπωλάκια για ντιπ της σειράς CASUAL MINI είναι κατασκευασμένα από ανθεκτική μελαμίνη, γεγονός που τα καθιστά ιδιαίτερα ανθεκτικά και μακράς διάρκειας. Με συμπαγή διάμετρο 70 mm και χωρητικότητα 50 ml, είναι ιδανικά για μικρές μερίδες. Χάρη στον στοιβαζόμενο σχεδιασμό τους, τα μπωλάκια αποθηκεύονται εξοικονομώντας χώρο και είναι επίσης κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, διευκολύνοντας σημαντικά τον καθαρισμό.
Ιδανικά για τη γαστρονομία και το catering
Αυτά τα μπωλάκια για ντιπ είναι τέλεια για την ελκυστική σερβίρισμα σαλτσών, ντιπ ή μικρών συνοδευτικών. Χρησιμοποιούνται σε εστιατόρια, καντίνες ή σε catering εκδηλώσεις, όπου απαιτείται ελκυστική παρουσίαση και πρακτικός χειρισμός. Με τον διαχρονικό λευκό σχεδιασμό τους, ενσωματώνονται αρμονικά σε κάθε περιβάλλον και υποστηρίζουν μια επαγγελματική διακόσμηση τραπεζιού.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 70 mm |
|---|---|
| Βάθος | 70 mm |
| Ύψος | 35 mm |
Λεπτομέρειες
| Διάμετρος | 70 mm |
|---|---|
| Υλικό | Μελαμίνη |
| Χωρητικότητα | 0,05 l |
| Χρώμα | Λευκό |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 0,05 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,05 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά






