(6 τεμ.) Μπολ για ντιπ - ASIA PLUS - Μελαμίνη - 0,06 l - 75x75 mm - Μαύρο/Κόκκινο

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(6 τεμ.) Μπολ για ντιπ - ASIA PLUS - Μελαμίνη - 0,06 l - 75x75 mm - Μαύρο/Κόκκινο
Περιγραφή
Πρακτικά και κομψά μπολ για ντιπ από μελαμίνη
Αυτά τα μπολ για ντιπ από τη σειρά ASIA PLUS εντυπωσιάζουν με το υψηλής ποιότητας υλικό μελαμίνης, το οποίο εξασφαλίζει ανθεκτικότητα και μακροχρόνια χρήση. Με διάμετρο 75 mm και χωρητικότητα 60 ml, έχουν ιδανικές διαστάσεις για να σερβίρουν με ελκυστικό τρόπο διάφορα ντιπ και σάλτσες. Ο συνδυασμός του μαύρου με το κόκκινο προσδίδει στα μπολ μια μοντέρνα και ταυτόχρονα κομψή εμφάνιση. Επιπλέον, τα μπολ είναι στοιβαζόμενα, επιτρέποντας αποθήκευση που εξοικονομεί χώρο και διευκολύνει την καθημερινή εργασία.
Πολυλειτουργική χρήση στη γαστρονομία και το catering
Αυτά τα μπολ για ντιπ είναι ιδανικά για την υγιεινή και ελκυστική παρουσίαση σαλτσών, ντιπ και μικρών συνοδευτικών. Χρησιμοποιούνται κυρίως σε ασιατικά εστιατόρια, στο catering ή σε μπουφέδες, όπου ξεχωρίζουν για το πρακτικό τους μέγεθος και το ανθεκτικό υλικό. Ένα επιπλέον πλεονέκτημα είναι η αντοχή τους στο πλυντήριο πιάτων, που εξασφαλίζει εύκολο καθαρισμό και αποτελεσματική χρήση στον επαγγελματικό χώρο.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 75 mm |
|---|---|
| Βάθος | 75 mm |
| Ύψος | 35 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 0,06 l |
|---|---|
| Υλικό | Μελαμίνη |
| Χρώμα | Κόκκινο, μαύρο |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,05 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,05 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά




