(6 τεμ.) Μπολ για ντιπ - Ανοξείδωτο ατσάλι - 40 ml - τετράγωνο - 60x60 mm
Ύψος: 25mm
SKU 40722#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 110,66 €
(6 τεμ.) Μπολ για ντιπ - Ανοξείδωτο ατσάλι - 40 ml - τετράγωνο - 60x60 mm
Αξιολογήστε τώρα
SKU 40722#6
Ύψος: 25mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 110,66 €
Αξεσουάρ (8)
Περιγραφή
Πρακτικό σετ 6 μπολ για ντιπ από ανοξείδωτο ατσάλι
Αυτό το σετ με έξι μπολ για ντιπ ξεχωρίζει για το ανθεκτικό υλικό του από ανοξείδωτο ατσάλι, που εξασφαλίζει μεγάλη διάρκεια ζωής και υψηλή σταθερότητα. Με διάμετρο 60 mm και χωρητικότητα 40 ml, τα μπολ είναι ιδανικά για διάφορες σάλτσες, ντρέσινγκ ή μικρά συνοδευτικά. Ο στοιβαζόμενος σχεδιασμός επιτρέπει εξοικονόμηση χώρου κατά την αποθήκευση, κάτι που είναι ιδιαίτερα ωφέλιμο στη γαστρονομία ή σε εκδηλώσεις catering. Το κόκκινο χρώμα προσδίδει στα μπολ μια σύγχρονη και ελκυστική εμφάνιση.Πολλαπλές χρήσεις για τη γαστρονομία και το catering
Τα μπολ για ντιπ είναι ιδανικά για χρήση σε εστιατόρια, ταχυφαγεία ή εκδηλώσεις, όπου απαιτείται ελκυστική παρουσίαση ντιπ και σαλτσών. Προσφέρουν μια πρακτική λύση για τον έλεγχο μερίδων και διευκολύνουν το σερβίρισμα μικρών ποσοτήτων. Παρόλο που δεν είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, εντυπωσιάζουν με τον εύκολο καθαρισμό στο χέρι και την υψηλή αντοχή στη φθορά. Ιδανικά για επαγγελματική χρήση, όπου η λειτουργικότητα και η εμφάνιση έχουν εξίσου μεγάλη σημασία.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 60 mm |
|---|---|
| Βάθος | 60 mm |
| Ύψος | 25 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 40 ml |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Όχι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
| Αδιάβροχο | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,17 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,03 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 153,99 €*





