(6 τεμ.) Μπολ για ντιπ - AIKO - Μελαμίνη - 70 ml - 80x80 mm - Μαύρο
Ύψος: 40mm
SKU 84329#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 48,78 €
(6 τεμ.) Μπολ για ντιπ - AIKO - Μελαμίνη - 70 ml - 80x80 mm - Μαύρο
Αξιολογήστε τώρα
SKU 84329#6
Ύψος: 40mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 48,78 €
Αξεσουάρ (3)
Περιγραφή
Πρακτικά μπολ για ντιπ από μελαμίνη
Αυτά τα μπολ για ντιπ από τη σειρά AIKO είναι κατασκευασμένα από ανθεκτική μελαμίνη, γνωστή για την υψηλή αντοχή και μακροζωία της. Με διάμετρο 80 mm και χωρητικότητα 70 ml, έχουν ιδανικές διαστάσεις για να σερβίρουν σάλτσες, ντιπ ή μικρές συνοδευτικές με κομψό τρόπο. Ο λιτός μαύρος σχεδιασμός ενσωματώνεται κομψά σε κάθε διακόσμηση τραπεζιού, προσφέροντας μια μοντέρνα εμφάνιση. Επιπλέον, τα μπολ είναι στοιβαζόμενα, επιτρέποντας εξοικονόμηση χώρου στην αποθήκευση.Πολυλειτουργική χρήση και εύκολος χειρισμός
Τα μπολ για ντιπ είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, καθιστώντας τον καθαρισμό ιδιαίτερα απλό και διευκολύνοντας την καθημερινή χρήση. Είναι ιδανικά για χρήση στη μαζική εστίαση, σε catering ή σε ιδιωτικές εκδηλώσεις όπου απαιτείται ελκυστική παρουσίαση ντιπ και σαλτσών. Χάρη στο ανθεκτικό υλικό, είναι επίσης κατάλληλα για συχνή χρήση και προσφέρουν μια πρακτική λύση για ποικίλες ανάγκες σερβιρίσματος.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 80 mm |
|---|---|
| Βάθος | 80 mm |
| Ύψος | 40 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 0,07 l |
|---|---|
| Υλικό | Μελαμίνη |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοιβαζόμενο | Nein |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Βάρος | 0,07 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 49,99 €*





