(6 τεμ.) Μπολ dip μελαμίνης - CASUAL - 290x90 mm - για 3 dips - λευκό

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(6 τεμ.) Μπολ dip μελαμίνης - CASUAL - 290x90 mm - για 3 dips - λευκό
Περιγραφή
Πρακτικό και κομψό μπολ για ντιπ από μελαμίνη
Αυτό το μπολ για ντιπ από υψηλής ποιότητας μελαμίνη ξεχωρίζει για την ανθεκτική και μακροχρόνια κατασκευή του, καθιστώντας το ιδανικό για καθημερινή χρήση. Με διαστάσεις 290x90 mm προσφέρει αρκετό χώρο για έως και τρία διαφορετικά ντιπ, ανοίγοντας πολλές δυνατότητες σερβιρίσματος. Ο απλός, λευκός σχεδιασμός από τη σειρά CASUAL ενσωματώνεται αρμονικά σε κάθε διακόσμηση τραπεζιού και εξασφαλίζει μια ελκυστική παρουσίαση των πιάτων σας.
Πολλαπλές δυνατότητες χρήσης και εύκολη διαχείριση
Χάρη στην καταλληλότητα για πλυντήριο πιάτων, ο καθαρισμός γίνεται ιδιαίτερα απλός, διευκολύνοντας την καθημερινή εργασία. Τα μπολ είναι επίσης στοιβαζόμενα, επιτρέποντας εξοικονόμηση χώρου στην αποθήκευση. Το σετ αυτό είναι ιδανικό για τη γαστρονομία, catering ή ιδιωτική χρήση, για να σερβίρετε σάλτσες, ντιπ ή μικρά συνοδευτικά με στυλ.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 290 mm |
|---|---|
| Βάθος | 90 mm |
| Ύψος | 30 mm |
Λεπτομέρειες
| Υλικό | Μελαμίνη |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 0,25 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,25 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά





