(6 τεμ.) Μπολ από σκυρόδεμα - ELEMENT - 1,70 l - Ø 26 cm - στοιβαζόμενο | με αντικραδασμική/αντιχαρακτική βάση επίπλων - γκρι
Ύψος: 130mm
SKU 30001#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 184,44 €
(6 τεμ.) Μπολ από σκυρόδεμα - ELEMENT - 1,70 l - Ø 26 cm - στοιβαζόμενο | με αντικραδασμική/αντιχαρακτική βάση επίπλων - γκρι
Αξιολογήστε τώρα
SKU 30001#6
Ύψος: 130mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 184,44 €
Αξεσουάρ (6)
Περιγραφή
Ανθεκτικά μπολ από σκυρόδεμα για πολυάριθμες χρήσεις
Αυτά τα μπολ της σειράς ELEMENT εντυπωσιάζουν με το υψηλής ποιότητας υλικό από σκυρόδεμα, που εξασφαλίζει ανθεκτική και μακροχρόνια χρήση. Με χωρητικότητα 1,7 λίτρων και διάμετρο 260 mm, προσφέρουν αρκετό χώρο για ποικίλες εφαρμογές. Ο απλός γκρι σχεδιασμός ενσωματώνεται αρμονικά σε διάφορα περιβάλλοντα και υπογραμμίζει την μοντέρνα, βιομηχανική εμφάνιση. Επιπλέον, τα μπολ είναι στοιβαζόμενα, επιτρέποντας εξοικονόμηση χώρου στην αποθήκευση.Ιδανικά για τη γαστρονομία και το catering
Τα μπολ είναι ιδανικά για την παρουσίαση και την εξυπηρέτηση φαγητών σε εστιατόρια, καφέ και χώρους catering. Προσφέρουν επαρκή όγκο για συνοδευτικά, σαλάτες ή επιδόρπια και ξεχωρίζουν για το σταθερό τους σχήμα. Παρόλο που δεν είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, ξεχωρίζουν για τον εύκολο καθαρισμό τους και την υψηλή αντοχή στη επαγγελματική χρήση. Ο συνδυασμός λειτουργικότητας και ελκυστικού σχεδιασμού καθιστά αυτά τα μπολ αξιόπιστο σύμμαχο στην καθημερινή λειτουργία της γαστρονομίας.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 260 mm |
|---|---|
| Βάθος | 260 mm |
| Ύψος | 130 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 1,70 l |
|---|---|
| Υλικό | Μπετόν |
| Χρώμα | Γκρι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Όχι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
| Αδιάβροχο | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 2,18 kg |
| Καθαρό βάρος | 1,89 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 274,99 €*






